Požiar budovy na Vajnorskej ulici v Bratislave

1 / 12
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Požiar budovy na Vajnorskej ulici v Bratislave

BRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na Vajnorskej
Foto: SITA/Braňo Bibel.

Hasiči zasahujú pri požiari podkrovných priestorov polyfunkčnej prízemnej budovy knižného vydavateľstva Slovenský spisovateľ na bratislavskej Vajnorskej ulici. Bratislava, 13. október 2018.

1 / 12
Ďalšia fotka
BRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na VajnorskejBRATISLAVA: Požžiar strechy budovy na Vajnorskej

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.