Požiar v Gaderskej doline

1 / 22
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Požiar v Gaderskej doline

hasiči, Gaderská dolina
Foto: HAZZ

Hasiči pri požiari v Gaderskej doline v katastri obce Blatnica v okrese Martin. V lese vo veľmi nedostupnom teréne už niekoľko hodín horí listová hrabanka a korene. Bratislava, 19. október 2018.

1 / 22
Ďalšia fotka
hasiči, Gaderská dolinaHASIČI: Požiar lesa v Gaderskej dolinehasiči, Gaderská dolinaPožiar, lesHASIČI: Požiar lesa v Gaderskej dolinePožiar, lesPožiar, leshasiči, Gaderská dolinaPožiar, lesPožiar, leshasiči, Gaderská dolinaPožiar, lesPožiar, lesPožiar, leshasiči, Gaderská dolinahasiči, Gaderská dolinahasiči, lesHASIČI: Požiar lesa v Gaderskej dolineHASIČI: Požiar lesa v Gaderskej dolineHASIČI: Požiar lesa v Gaderskej dolineHASIČI: Požiar lesa v Gaderskej doline

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X