Proti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudí

1 / 12
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Proti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudí

Proti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudí
Foto: SITA/Jozef Jakubčo

Účastníci protestu, ktorý zorganizovali niektorí opoziční politici proti korupcii zo strany vládnej strany Smer-SD a proti predsedovi vlády SR. Bratislava, 10. december 2014.

1 / 12
Ďalšia fotka
Proti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudíProti korupcii protestovali v Bratislave dve tisícky ľudí

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X