Kanonier Slovana Bratislava Ladislav Nagy v súboji s útočníkom Jokeritu Helsinki Nikom Kapanenom pred brankárom Rikom Heleniusom počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Informačná kocka v Slovnaft aréne po skončení zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) medzi HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Hráči Slovana Bratislava sa lúčia so svojimi fanúšikmi po poslednom zápase v tejto sezóne KHL, v ktorom prehrali s Jokeritom Helsinki 2:3 po predĺžení. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Útočník Slovana Bratislava Andrej Šťastný v súboji s hráčmi Jokeritu Helsinki Petrom Koukalom a Dainom Toddom počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Útočník Slovana Bratislava Rok Tičar snaží prekonať brankára Jokeritu Helsinki Rika Heleniusa počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Tréner Slovana Petri Matikainen (uprostred) počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy, v ktorom 'belasí' prehrali s Jokeritom Helsinki 2:3 po predĺžení. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Obranca Jokeritu Helsinki Oskari Korpikari v súboji s útočníkom Slovana Bratislava Mattom Murleym pred brankárom 'žolíkov' Rikom Heleniusom počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Útočník Jokeritu Helsinki Linus Omark (67) sleduje súboj svojho spoluhráča Petra Koukala (42) s hráčom Slovana Bratislava Andrejom Šťastným (59) počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Predloha slovanistického maskota Harvyho, živý Orliak bielohlavý menom Nixon medzi divákmi počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy medzi HC Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Útočník Slovana Bratislava Ladislav Nagy sa so spoluhráčmi Žigom Jegličom a Rokom Tičar teší z gólu, ktorý strelil do siete Jokeritu Helsinki počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Súboj útočníkov Jokeritu Helsinki Niklasa Hagmana (9) a Nika Kapanena s hráčmi Slovana Bratislava Mattom Murleym a Jánom Brejčákom pred brankárom 'belasých' Johanoom Backlundom počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák
Hráči Jokeritu Helsinki Atte Ohtamaa a Tomi Mäki sa bezmocne prizerajú, ako sa útočník Slovana Bratislava Žiga Jeglič snaží prekonať brankára Rika Heleniusa počas zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy. Bratislava, 24. február 2015.Foto: SITA/Ján Slovák