Starý most plánujú odstrániť na prelome marca a apríla

1 / 15
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Starý most plánujú odstrániť na prelome marca a apríla

Starý most plánujú odstrániť na prelome marca a apríla
Foto: SITA/Ján Slovák

Súčasná konštrukcia Starého mosta v Bratislave sa na prelome marca a apríla stane minulosťou. Konštrukcia mosta je viac poškodená a skorodovaná ako predpokladali, časti mosta preto musia dočasne spevniť oceľovými prvkami.

1 / 15
Ďalšia fotka
Starý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a aprílaStarý most plánujú odstrániť na prelome marca a apríla

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...