Slovensko zasiahol intenzívny dážď

13 / 16
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slovensko zasiahol intenzívny dážď

dažde, povodne
Foto: SITA/Prezídium HaZZ

Rozvodnený tok v Mikušovciach počas zásahu hasičov v obci Mikušovce v okrese Ilava. V súvislosti s intenzívnym dažďom, ktorý v stredu zasiahol územie Slovenska, mali hasiči do dnešného rána desiatky výjazdov vo viacerých krajoch. Takmer 290 profesionálnych a dobrovoľných hasičov zasahovalo pri viac ako 80 udalostiach. Ich pomoc bola pre nepriaznivé počasie potrebná najmä v Žilinskom, v Trnavskom, v Bratislavskom a v Trenčianskom kraji. Najčastejšie odstraňovali spadnuté stromy z ciest a vodných tokov, ktoré zároveň monitorovali a odčerpávali vodu zo zatopených ulíc a pivníc.Bratislava, 23. máj 2019.

Predchádzajúca fotka
13 / 16
Ďalšia fotka
povodne, daždepovodne, daždepovodne, daždepovodne, daždepovodne, daždepovodne, daždepovodne, daždepovodne, daždepovodne, daždepovodne, daždePovodne v Trenčianskom krajidažde, povodnedažde, povodnedažde, povodnedažde, povodne

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X