Vizualizácia: Podchod na Trnavskom mýte v Bratislave

1 / 7
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vizualizácia: Podchod na Trnavskom mýte v Bratislave

VIZUALIZÁCIA: Podchod na Trnavskom mýte
Vizualizácia podchodu na Trnavskom mýte v Bratislave po revitalizácii. Priestor obnoví spoločnosť Immocap Group, zámerom je kompletne ho vynoviť nielen po funkčnej stránke, ale aj architektonickej, a zmeniť ho na bezpečný verejný priestor. Bratislava, 2. marec 2017. Foto: SITA/Immocap Group

Trnavské mýto v Bratislave obnoví spoločnosť Immocap Group, zámerom je kompletne ho vynoviť nielen po funkčnej stránke, ale aj architektonickej, a zmeniť ho na bezpečný verejný priestor. Trnavské mýto je dôležitý dopravný uzol a križovatka v mestskej časti Nové Mesto. Je to križovatka ulíc Šancová, Vajnorská, Trnavská cesta a Krížna. Cez Trnavské mýto prechádza električková trať na Vajnorskú, Miletičovu a Krížnu ulicu a trolejbusová trať z Miletičovej na Šancovú ulicu.

1 / 7
Ďalšia fotka
VIZUALIZÁCIA: Podchod na Trnavskom mýteVIZUALIZÁCIA: Podchod na Trnavskom mýteVIZUALIZÁCIA: Podchod na Trnavskom mýteVIZUALIZÁCIA: Podchod na Trnavskom mýteVIZUALIZÁCIA: Podchod na Trnavskom mýteVIZUALIZÁCIA: Podchod na Trnavskom mýte

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X