Vypočúvanie kandidátov na sudcov Ústavného súdu SR

1 / 24
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vypočúvanie kandidátov na sudcov Ústavného súdu SR

Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcov, Ján Drgonec
Foto: SITA/Branislav Bibel

Kandidát na sudcu Ústavného súdu SR Ján Drgonec počas vypočutia kandidátov na sudcov Ústavného súdu SR na zasadnutí Ústavnoprávneho výboru NR SR. Bratislava, 23. január 2019.

1 / 24
Ďalšia fotka
Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcov, Ján DrgonecVypočúvanie kandidátov na ústavných sudcov, Ján DrgonecVypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovVypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovVypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovVypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovLibor Duľa, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovLibor Duľa, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovVypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovMichal Ďuriš, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovIvan Fiačan, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovRobert Fico, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovRobert Fico, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovRobert Fico, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovRobert Fico, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovRobert Fico, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovRobert Fico, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovRobert Fico, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovMonika Jankovská, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovVypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovDaniela ŠvecováTibor Bernaťák, Róbert Madej, Jozef Ježík, Daniela Švecová, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcovJán Štiavnický, Vypočúvanie kandidátov na ústavných sudcov

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X