Železničiari skončili prvý projekt na nákup 32 nových vlakov

1 / 12
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Železničiari skončili prvý projekt na nákup 32 nových vlakov

Železničiari skončili prvý projekt na nákup 32 nov
Foto: SITA/Marián Peiger

Sprava: Generálny riaditeľ Železničnej spoločnosti Slovensko Pavol Gábor a Tomáš Ihnačák zo spoločnosti Škoda Vagónka Ostrava po odovzdaní poslednej jednotky Push Pull na bratislavskej hlavnej stanici pri príležitosti ukončenia projektu Operačného programu Doprava (OPD 2007-2013).

1 / 12
Ďalšia fotka
Železničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 novŽelezničiari skončili prvý projekt na nákup 32 nov

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X