Ruský hokejista Nikita Gusev v súboji s Nemcom Bjornom Kruppom (40) počas finálového zápasu mužského hokejového turnaja na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Puk z hokejky ruského útočníka Nikitu Guseva končí v sieti nemeckého gólmana Dannyho Aus den Birkena počas finálového zápasu na ZOH 2018. Pjognčang, 25. február 2018.Foto: Bruce Bennett/Pool Photo via AP.
Ruskí hokejisti so zlatými medailami po finálovom zápase na ZOH 2018 v Pjongčangu, v ktorom zdolali Nemcov 4:3 po predĺžení. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Fanúšikovia počas finálového zápasu mužského hokejového turnaja na ZOH 2018 v Pjongčangu, v ktorom Rusi zdolali Nemcov 4:3 po predĺžení. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Nemecký brankár Danny Aus den Birken (33) so spoluhráčom Marcelom Gocom (57) v predĺžení finálového zápasu na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Ruský obranca Jegor Jakovlel padá po súboji s Nemcom Felixom Schützom počas finálového zápasu na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Ruský útočník Bogdan Kiselevič v súboji s Nemcom Brookom Macekom počas finálového zápasu mužského hokejového turnaja. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Radosť nemeckých hokejistov po góle Jonasa Müllera v sieti Ruska počas finálového zápasu na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Nemecký hokejista Daryl Boyle v súboji s Rusom Sergejom Andronovom počas finálového zápasu mužského hokejového turnaja na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Nemecký hokejista Dominik Kahun nezablokoval strelecký pokus Rusa Nikitu Guseva a puk z jeho hokejky skončil za chrbtom gólmana Dannyho aus Den Birkena. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Pád Sergeja Kalinina do ruskej bránky Vasilija Košečkina počas finálového zápasu na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: Grigorij Dukor/Pool Photo via AP.
Nemecký kapitán Marcel Goc (57) v súboji s Rusmi Viačeslavom Vojnovom (26) a Pavlom Daciukom (13) počas finálového zápasu na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Smutní nemeckí hokejisti po finálovom zápase na ZOH 2018 v Pjongčangu v ktorom podľahli Rusom 3:4 po predĺžení. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Pavel Daciuk, Felix Schütz, Yannic Seidenberg (36)
Ruský kapitán Pavel Daciuk v súboji s Nemcami Felixoom Schützom a Yannicom Seidenbergom.Foto: archívne, SITA/AP.
Radosť hokejistov Ruska po finálovom zápase na ZOH 2018 v Pjongčangu, v ktorom zdolali Nemcov 4:3 po predĺžení. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.
Marcel Goc utešuje brankára Dannyho aus Den Birkena po víťaznom góle Rusov v predĺžení finálového zápasu na ZOH 2018. Pjongčang, 25. február 2018.Foto: SITA/AP.