Fotografie zo zápasu MS v hokeji do 20 rokov, v ktorom Slovensko podľahlo Kanade 0:6

Victor Mete, Dávid Hrenák
Zrážka kanadského obrancu Victora Meteho so slovenským brankárom Dávidom Hrenákom počas zápasu na MS v hokeji do 20 rokov. Buffalo, 27. december 2017. Foto: Mark Blinch/The Canadian Press via AP.

BUFFALO 28. decembra (WebNoviny.sk) – Slovenskí hokejisti podľa očakávania vo svojom prvom zápase na majstrovstvách sveta tejto vekovej kanade v americkom Buffale podľahli favorizovaným Kanaďanom 0:6.

Slovenský gólman Dávid Hrenák čelil počas stretnutia až 52 pokusom Kanaďanov, prvýkrát ťahal puk zo svojej „svätyne“ už vo štvrtej minúte. Hráči „javorových listov“ jeho konto zaťažili najviac v druhej tretine, keď sa presadili až trikrát, v záverečnej časti hry pridali ďalšie dva góly.

Taylor Raddysh, Martin Bodák
Slovenský obranca Martin Bodák padá po súboji s Kanaďanom Taylorom Raddyshom počas zápasu na MS v hokeji do 20 rokov. Buffalo, 27. december 2017. Foto: Mark Blinch/The Canadian Press via AP.
Maxime Comtois, Vojtech Zeleňák
Kanaďan Maxime Comtois v súboji so slovenským obrancom Vojtechom Zeleňákom počas zápasu na MS v hokeji do 20 rokov. Buffalo, 27. december 2017. Foto: Mark Blinch/The Canadian Press via AP.
Sam Steel, Dávid Hrenák
Kanadský útočník Sam Steel sa teší z gólu v sieti slovenského brankára Dávida Hrenáka počas zápasu na MS v hokeji do 20 rokov. Buffalo, 27. december 2017. Foto: Mark Blinch/The Canadian Press via AP.