Lionel Messi
Kapitán FC Barcelona Lionel Messi počas zápasu španielskej Primera División proti Realu Sociedad. San Sebastian, 9. apríl 2016. Foto: SITA/AP

MADRID 9. apríla (WebNoviny.sk) – Real Madrid na domácom Štadióne Santiaga Bernabéua zvíťazil v sobotňajšom stretnutí 32. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže nad Eibarom vysoko 4:0.

„Biely balet“ strelil všetky štyri góly v prvom polčase. Bránkovú sieť za gólmanom Eibaru postupne rozvlnili James Rodriguéz, Lucas, Cristiano Ronaldo a Jesé. Futbalisti Realu si tak napravili chuť po stredajšej prehre 0:2 vo štvrťfinále Ligy majstrov proti nemeckému Wolfsburgu.

Futbalisti San Sebastiánu na domácom ihrisku prekvapili lídra tabuľky FC Barcelona a zvíťazili 1:0. Jediný gól zápasu strelil už v piatej minúte Mikel Oyarzabal. FC Barcelona má na prvom mieste tabuľky Primera División pred druhým Atléticom Madrid náskok už iba tri body.

Výsledky sobotňajších stretnutí 32. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:
Real Madrid – Eibar 4:0 (4:0)

Góly: 5. J. Rodríguez, 81. Lucas, 19. C. Ronaldo, 39. Jesé

Espanyol Barcelona – Atlético Madrid 1:3 (1:1)

Góly: 29. P. Diop – 35. Torres, 58. Griezmann, 89. Koke

Real Sociedad San Sebastián – FC Barcelona 1:0 (1:0)

Gól: 5. Oyarzabal

Betis Sevilla – Levante 1:0 (0:0)

Gól: 81. R. Castro