GALAXY Note - medzi mobilom a tabletom

GALAXY Note
Foto: Samsung

BRATISLAVA 6. septembra (WEBNOVINY) – Samsung GALAXY Note je vybavený 5,3″ displejom, čo je momentálne najväčšia dostupná veľkosť displeja na trhu. Dopĺňa ho pokročilá technológia elektronického pera S Pen, ktorá dovoľuje s telefónom pracovať úplne novým spôsobom.

Vysoké rozlíšenie displeja umožňuje pohodlné prehliadanie powerpointových prezentácií, webových stránok, správ a čítanie elektronických kníh. Súčasťou jeho softvérovej výbavy je program S Planner, čo je inteligentný plánovací nástroj, optimalizovaný pre veľký displej. Zahŕňa kalendár a zoznam úloh a práca s ním by mala byť jednoduchá a plne intuitívna, navyše digitálne pero S Pen, ktoré je súčasťou telefónu, možno použiť na presné kreslenie alebo skicovanie.

https://youtube.com/watch?v=yRxjopfC1Gs

Mobil je ďalej vybavený multimediálnou aplikáciou S Memo, ktorá umožňuje jednoducho zachytiť obrázky, hlasové nahrávky, text zadaný cez klávesnicu, rukou písané poznámky alebo náčrty prostredníctvom jednej aplikácie a uložiť vo forme „poznámky“, ktorú možno následne upravovať, dopĺňať a zdieľať podľa potreby. K dispozícii je tiež funkcia umožňujúca v jednom kroku zachytiť práve zobrazovaný obsah displeja, pričom vytvorený obrázok je možné pred jeho uložením alebo zdieľaním ešte s pomocou elektronického pera S Pen opatriť poznámkami a popiskami.

Poháňa ho dvojjadrový procesor pracujúci na frekvencii 1,4 GHz a nechýbajú ani pokročilé technológie HSPA+ a LTE. Má integrovanú pamäť 16 GB, samozrejme nechýba wi-fi, USB 3.0, 8 Mpix fotoaparát a GPS.

Možnosti podnikového nasadenia telefónu umožňuje technológia Juniper’s Junos Pulse SSL VPN, ktorá poskytuje zabezpečený vzdialený prístup k podnikovým sieťam VPN s SSL šifrovaním. Presnú špecifikáciu mobilu nájdete na tomto odkaze. Jeho cena a dostupnosť ešte budú upresnené.

GALAXY Note
Foto: Samsung

Technické špecifikácie Samsung GALAXY Note:

Siete: HSPA+ 21Mbps 850/900/1900/2100
EDGE/GPRS 850/900/1800/1900

Procesor: 1,4GHz dvojjadrový procesor

Displej: 5,3” WXGA (1280×800, 285 ppi) HD Super AMOLED

OS: Android 2.3 (Gingerbread)

Fotoaparát: hlavný (vzadu) 8Mpx s LED bleskom, vpredu 2Mpx

Video: MPEG4, H.264, H.263, WMV, DivX, Xvid, VC-1, záznam 1080p pri 24~30 sn./s; prehrávanie 1080p pri 30 sn./s

Audio: MP3, AAC, AMR, WMA, WAV, FLAC, OGG, 3,5mm výstup pre slúchadlá, stereo FM rádio s RDS

S Pen / Pen UX

Social Hub na správu sociálnych sietí

A-GPS

Podnikové riešenia: ODE, EAS, CCX, MDM, VPN, WebEx

NFC (voliteľné)

Konektivita: Bluetooth 3.0 + HS, USB 2.0 HOST, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Samsung