George Michael je z nemocnice doma a cíti sa skvele

George michael
George Michael počas koncertu v Zurichu. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 23. decembra (WEBNOVINY) – Britský spevák George Michael, ktorý sa po mesiaci strávenom vo viedenskej nemocnici vrátil domov, dnes pred svojím domom v Londýne usporiadal tlačovú konferenciu.

Novinárom prezradil, že je síce veľmi slabý, no cíti sa skvele. Pochválil tiež Allgemeines Krankenhaus der Stadt Wien, kde sa zotavoval z vážneho zápalu pľúc. „V podstate strávili tri týždne tým, že sa ma snažili udržať nažive,“ povedal. „Bolo to najlepšie miesto na svete, kde som mohol byť,“ dodal. Michaela prepustili vo štvrtok, z nemocnice odišiel v limuzíne priamo na viedenské letisko.

Štyridsaťosemročný spevák sa ospravedlnil svojim fanúšikom za to, že s nimi počas hospitalizácie nekomunikoval. „Naozaj som nebol v dobrom stave,“ uviedol. Plánuje vystúpiť pre všetkých, ktorí mali lístky na 14 zrušených koncertov z jeho turné Symphonica, a tiež pre personál nemocnice, ktorý mu podľa jeho slov zachránil život. Lekári mu však odporúčajú najprv sa poriadne zotaviť. Umelec priznal, že prežil niekoľko veľmi ťažkých týždňov.

Bol to najhorší mesiac môjho života, ale som neuveriteľne šťastný, že som tu,“ zhrnul. Informácie pochádzajú z webovej stránky www.bbc.co.uk a z tlačovej agentúry AFP.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe George Michael