Google prezentuje svoje vyhľadávacie aplikácie vo vtipných videách!

Horizon33_2015 10 13_14 57 14.jpg

Je viac ako pravdepodobné, že mnohí z nás v skutočnosti nevyužívajú všetky aplikácie, ktoré Google Search ponúka. Google je známy pre svoje vyhľadávacie schopnosti informácií, miestnych podnikov, služieb či inštitúcií, no to nie je to jediné, čoho je schopný.

Taktiež môžeš vyhľadávať rôzne aplikácie, nastavovať si kalendár, posielať správy, iniciovať volanie, spúšťať navigáciu a podobne. Spoločnosť Mountain View pripravila o Google Search trojicu vtipných videí, ktoré zobrazujú reálne životné situácie, v ktorých môže byť Google Search záchrancom života. Poďme sa na ne spoločne pozrieť, či je to skutočne pravda!

Hlavným sloganom všetkých troch reklám je posolstvo “ Meet the Google app“ 

Horizon33_2015 10 13_14 16 12.png
https://www.youtube.com/watch

Google aplikácie ti hravo pomôžu napríklad aj so sťahovaním  :-) 

https://www.youtube.com/watch?v=lyxGBk8Yf5k&list=PL590L5WQmH8eWXWDAuCi-iRtS2liXHajW&index=1

Taktiež ti podajú pomocnú ruku pri výbere vhodných  raňajok 

Horizon33_2015 10 13_14 20 4.png
https://www.youtube.com POZSONY május 17. (WEBNOVINY) – Az üdülési utalványok rendszerének bevezetése fokozná Szlovákia lakosságának köreiben a hazi üdülés iránti igényt. Ezt állítja Kovács Zoltán, a Híd politikai párt idegenforgalmi szakértője. Szerinte a hazai turistaforgalom Szlovákiában nem tartozik a prioritások közé, de az adott évben a második és a harmadik szabadságot a lakosság már idehaza tölthetné. „Szeretnénk bevezetni az üdülési utalványok rendszerét, ami lehetővé tenné a munkáltatók számára az alkalmazottak új típusú jutalmazását és egyúttal leírható lenne az adóalapból“, mondta pártja mai sajtótájékoztatóján Kovács, melynek témája az idegenforgalom fellendítésének lehetősége volt. „Ez az intézmény Európa számos országában már évekkel ezelőtt bevált és annak ellenére, hogy sokan óvakodnak tőle, nagyon hatékony eszköze a hazai turistaforgalom fellendítésének“, jelentette ki a szakértő. Kovács szerint ha a lakosság idehaza nyaralna, és az erre szánt pénzét nem külföldön, hanem itthon költené el, erősödne a gazdaság és új munkahelyeket lehetne teremteni. Az üdülési utalványok kiadását és annak ellenőrzését a Szlovák Idegenforgalmi Ügynökségre lehetne rábízni. A munkáltató a jutalom, vagy a tizenharmadik fizetés helyett üdülési utalványt adhatna alkalmazottainak. Az utalvány értéke 330 euró körül lehetne, aminek az ára az idegenforgalmi szolgáltatók kasszájába kerülne. Fellendülne ezáltal a szlovák penziók és szállodák kihasználtsága is. „Az euró bevezetése óta drága ország lettünk a Visegrádi Négyek tagállamainak lakossága számára“, mondta Kovács. Az idegenforgalom hanyatlásának okai közé sorolja a gazdasági válságot, a rossz emberi kapcsolatokat és a szolgáltatások alacsony színvonalát is. A Híd az idegenforgalom fellendítését azzal akarja elérni, hogy visszatérnének hozzánk a környező országok turistái. „A közelmúltban a külföldi vendégek 90 százaléka a Visegrádi Négyek országaiból érkezett Szlovákiába“, mondta Kovács. „Mi nem Peruból, Mexikóból, vagy ahogy legújabban teszik, Kínából akarjuk idecsalogatni a a vendégeket, hiszen a legközelebbi szomszédaink azok, akik szívesen jártak hozzánk“, mondta. Kovács szerint a propagációs anyagokat magyar és lengyel nyelven is ki kellene adni, mert lassan már csak angol, vagy német változathoz juthatunk hozzá. „Ebben látjuk a legnagyobb tartalékot – jó propagációval és jó munkával feléleszteni a szomszédok közötti idegenforgalmat“ – szögezte le Kovács Zoltán, a Híd idegenforgalmi szakértője. SITA

Pripomenú  ti udalosti a navigujú ťa presne tým smerom, ktorý hľadáš.

Horizon33_2015 10 13_14 22 48.png
https://www.youtube.com BRATISLAVA 6. augusta (WEBNOVINY) - Najvyššiemu súdu SR doposiaľ nebolo doručené žiadne rozhodnutie o uložení pokuty od ministra financií Ivana Mikloša. NS SR dnes odoslal rezortu financií iba vyjadrenie k začatému správnemu konaniu. „Ohlasovať pokutu ešte pred jej uložením je v rozpore nielen s morálkou a etikou, ale aj so zákonom. To je to isté, ako keby sudca oznámil, že uložil občanovi doživotie a jeho prípad sa pritom z prokuratúry ešte ani nedostal na súd. Tento postup usvedčuje ministra Mikloša zo zaujatosti a osobnej pomsty,“ vysvetlil predseda NS SR Štefan Harabin v stanovisku, ktoré poskytol agentúre SITA. Ministerstvo financií sa už týždeň pokúša urobiť na Najvyššom súde SR kontrolu hospodárenia, ktorú schválil Mikloš. Harabin ju však opakovane neumožnil. Mikloš už udelil za neumožnenie kontroly NS SR pokutu 33-tisíc eur a Harabinovi tisíc eur. Dnes vyprší lehota, počas ktorej má súd odstrániť dôvod pokuty, v opačnom prípade sa stane právoplatnou. Mikloš je rozhodnutý v snahách o kontrolu a v pokutovaní pokračovať, kým sa kontrolu nepodarí urobiť. Zvažuje aj podanie trestného oznámenia na predsedu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina. Harabin sa opakovaným odmietnutím kontroly ministerstva financií podľa Mikloša mohol dopustiť trestného činu zneužitia právomoci verejného činiteľa. Záležitosť dal analyzovať právnikom. SITA

Zoznam tých najdôležitejších udalostí budeš mať na jednom mieste. Už sa ti nestane, že by si niečo zmeškal.

Horizon33_2015 10 13_14 24 48.png
https://www.youtube.com Foto: SITA/AP

Reklamy sú trefné, osobné a zobrazujú každodenné udalosti, v ktorých sa môžeš kedykoľvek ocitnúť aj ty. Síce je vyhľadávanie cez Google pomerne zložité v zariadeniach so systémom Android, pomocou týchto reklám to hravo zvládneš aj ty.

Horizon33_2015 10 13_14 46 41.png
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Google+