Gordon priznal hádku s Bobbi Kristinou, vinu za smrť popiera

Bobbi Kristina Brown, Nick Gordon
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 9. septembra (WEBNOVINY) – Nick Gordon požiadal vyšší súd okresu Fulton v americkom štáte Georgia, aby zamietol žalobu, ktorú naňho minulý mesiac podala Bedelia C. Hargrove, správkyňa pozostalosti jeho partnerky Bobbi Kristiny Brown.

Tá skonala 26. júla vo veku 22 rokov, približne pol roka po tom, ako utrpela nezvratné poškodenie mozgu. Hargrove zo smrti dcéry zosnulej speváčky Whitney Houston viní práve Gordona a žiada od neho odškodné desať miliónov dolárov (v prepočte približne 8,9 milióna eur).

Gordon mal podať Brownovej drogy

Hargrove v žalobe uviedla, že 31. januára, teda v deň, keď našli Bobbi Kristinu bezvládne ležať dolu tvárou vo vani v jej dome, prišiel Gordon domov opitý. Dvojica sa údajne začala hádať po tom, ako si Gordon prezrel záznamy z bezpečnostných kamier a následne ju na základe nich obvinil z nevery. Potom údajne podal Bobbi Kristine drogy, následkom čoho upadla do bezvedomia, a preniesol ju do vane plnej vody.

Následne sa prezliekol a šiel späť medzi hostí, ktorí sa v dome zdržiavali, pričom vraj dával sexuálne návrhy jednej zo žien. Obvinila ho tiež z krádeže 10 miliónov dolárov z jej účtu v čase, keď už bola v kóme. Bobbi Kristina zdedila celý majetok svojej matky.

Hádku s partnerkou priznal

Gordon požiadal o zamietnutie žaloby s odôvodnením, že nemá trvalý pobyt v Georgii, ale na Floride. Okrem toho poprel väčšinu obvinení vrátane toho, že Bobbi Kristine podal drogy a potom ju položil do vane. Priznal však, že v spomínanú noc bol vonku, že si pozeral záznamy z bezpečnostných kamier a následne sa pohádal so svojou partnerkou a že nakoniec sa prezliekol.

Bobbi Kristinu Brown pochovali 3. augusta na cintoríne vo Westfielde v New Jersey. Podobne ako smútočná rozlúčka, ktorá sa konala 1. augusta v metodistickom kostole v Alpharette v Georgii, aj pohreb bol neverejný a určený len pre pozvaných hostí. Pred cintorínom sa však zišli desiatky fanúšikov Bobbi Kristiny a jej matky, ktorá zomrela pred troma rokmi.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobbi Kristina BrownWhitney Houston