Gospel talentom 2011 je Silvia Chlebovská z Bardejova

BRATISLAVA 14. júna (WEBNOVINY) – Gospelovým talentom roka 2011 sa stala Silvia Chlebovská z Bardejova. Rozhodla o tom odborná porota.

Silvia, ktorá zvíťazila s piesňou Nebol to len sen, získa okrem zviditeľnenia a atraktívnych vecných odmien aj možnosť nahrať vlastnú skladbu v profesionálnom nahrávacom štúdiu či šancu vystúpiť na open-air music festivale CampFest.

Gospel talent 2011 zorganizoval pod záštitou europoslanca Miroslava Mikolášika spevák a skladateľ Richard Čanaky a Rádio Lumen, ktoré je zároveň jedným z mediálnych partnerov projektu. Silvia Chlebovská postúpila do finále z druhého miesta v internetovom hlasovaní fanúšikov. Má 21 rokov a pochádza z Bardejova. Momentálne študuje na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Hovorí, že spieva už od malička. Vo voľnom čase sa rada venuje rodine a kamarátom.

V súťaži uspela so skladbou Nebol to len sen, ktorú porotcovia ohodnotili ako najväčší objav druhého ročníka súťaže. Spevák Richard Čanaky a Rádio Lumen spustili úspešnú spevácku súťaž koncom apríla. Za takmer štyri týždne sa do nej prihlásilo 39 interpretov, ktorých podporili viaceré známe osobnosti. Agentúru SITA informoval Michal Lipiak.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom