Hamšíkova kniha sa vypredala za 10 dní

Krstili knihu o Marekovi Hamšíkovi
Bývalá hviezda Juventusu Turín Pave Nedvěd (vľavo) dnes v Bratislave pokrstil knihu o kapitánovi slovenskej futbalovej reprezentácie a stredopoliarovi talianskeho SSC Neapol Marekovi Hamšíkovi (uprostred). Knihu s názvom Najmladší kapitán Marek Hamšík napísal Ivor Lehoťan (vpravo), na krste sa zúčastnili aj viacerí prominentní hostia. Foto: SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 26. novembra (WEBNOVINY) – Kniha mapujúca doterajšiu kariéru kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie Marka Hamšíka je mimoriadne žiadaným artiklom. Do predaja ju oficiálne uviedli v pondelok 15. novembra a distribútori už po desiatich dňoch hlásili jej akútny nedostatok.

Publikácia, ktorú neapolskou trávou pokrstil bývalý český futbalista a Hamšíkov veľký vzor Pavel Nedvěd, vyšla v náklade 5000 kusov a podľa internetového kníhkupectva martinus.sk sa okamžite zaradila do rebríčku päťdesiatky najúspešnejších titulov, kde jej momentálne patrí deviata priečka.

Ako informuje oficiálna internetová stránka 23-ročného stredopoliara SSC Neapol, vydavateľ plánuje dotlač publikácie, ktorej názov je „Najmladší kapitán Marek Hamšík„.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Marek HamšíkPavel Nedvěd