Herečka Christine Lakin je tehotná, informáciu potvrdila nápisom na budove

Christine Lakin
Americká herečka Christine Lakin je opäť tehotná Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. apríla (SITA) – Americká herečka Christine Lakin, ktorá sa preslávila ako Alicia „Al“ Lambert zo sitkomu Krok za krokom (1991 – 1998), je tehotná. Novinku potvrdila prostredníctvom portálu PopTV.com, kde zverejnila fotografiu s manželom Brandonom Breaultom a ich dvojročnou dcérou Georgiou James.

Nápis na budove, pred ktorou sa odfotili, prezrádza, že do rodiny by mal v septembri pribudnúť chlapec. Podobný záber manželia ponúkli, aj keď čakali prvého potomka.

Tridsaťdeväťročná herečka zároveň potvrdila radostnú správu aj americkému týždenníku People, pričom dodala, že sa ešte musia zhodnúť na tom najlepšom mene pre chlapca. Dvojica sa zosobášila v októbri 2014.

Christine Helen Lakin

  • Odštartovala hereckú kariéru v reklamách a následne sa predstavila v televíznom filme Ruža a šakal (1990).
  • O rok neskôr ju obsadili do spomínaného sitkomu Krok za krokom, v ktorom účinkovala až do jeho ukončenia v roku 1998 a za jej výkon ju dva razy nominovali na Young Artist Awards.
  • Následne účinkovala predovšetkým v televíznych projektoch a tiež niekoľkých filmoch ako Hľadá sa Kelly (2000), Mrte dobrý žúr (2003), Rebelka proti svojej vôli (2007), Kráska a tá druhá (2008), Zase ona! (2010) či Veronica Mars (2014), pričom za romantickú komédiu Kráska a tá druhá získala spoločne s Paris Hilton a Joelom Davidom Mooreom anticenu Zlatá malina.

Pôvodný článok:
http://people.com/babies/christine-lakin-pregnant-expecting-second-child-son/

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Paris Hilton