Herečka Gabika Marcinková zabodovala o najkrajšiu tvár roka

Bez názvu
Foto: Youtube.com

BRATISLAVA 11. januára (WBN/PR) – Staré známe tvrdenie, že Slovenky patria k najkrajším ženám sveta, sa opäť potvrdilo! Meno mladej talentovanej herečky, len 24-ročnej tmavovlásky Gabriely Marcinkovej, sa objavilo na prestížnom zozname ankety 100 najkrajších tvárí roku 2012! Sympatická kráska žne úspechy za veľkou mlákou, no je vyhľadávanou tvárou aj na rodnej pôde, veď len prednedávnom si zahrala v klipe nitrianskej speváčky Vandy. Pozrite si video!

Aktuálny 23. ročník ankety amerického serveru TC Candler o Najkrajšiu tvár roka potešil všetkých obdivovateľov a priaznivcov slovenskej krásy. Krehká Gabriela Marcinková, rodáčka z Prešova, sa na celosvetovom zozname hereckej elity umiestnila na 85. mieste a očarila dokonca viac ako vychýrená Scarlett Johansson, ktorá prominentnú stovku Najkrajších tvárí roku 2012 uzavrela. Vychádzajúca slovenská herecká hviezda sa dostala na jeden zoznam s celebritami ako Marion Cottilard, Emma Watson, Rihanna, Monica Belluci či držiteľka Oscara Kate Winslet! Návštevnosť prestížneho rebríčka pritom každoročne stúpa k 30-miliónom internetových videní a medzi jeho kritériá nepatrí len estetická dokonalosť, ale aj grácia, elegancia či štýl jednotlivých kandidátok.

Kompletný rebríček najkrajších tvári na svete podla TC Candler:

http://www.tccandler.com/most-beautiful-faces-2012/

Video: The 100 Most Beautiful Faces of 2012

Slovenka žiari popri zahraničných filmových produkciách aj na domácom filmovom plátne. Len prednedávnom si zahrala hlavnú úlohu v klipe speváčky Vandy k piesni Not Today, ktorý sa nakrúcal v priestoroch bývalej pôrodnice na bratislavskej Zochovej ulici pod režisérskou taktovkou Braňa Vinzceho. Očarujúca Marcinková zvládla rolu tehotnej partnerky herca Maja Mitaša, zatiaľ čo spevácka hviezda Vanda uchvátila atraktívnym modelom šiat návrhárky Jany Pištějovej a hrou na klavír. „Som nesmierne rada, že som do môjho klipu mohla obsadiť takú hviezdu, akou je Gabika. Výborne sa s ňou spolupracuje, podobne ako s Majom Mitašom, a myslím, že klip k piesni Not Today je toho jasným dôkazom,“ prezradila speváčka Vanda. Klip k jej skladbe Not Today z albumu Astrology mal premiéru na hudobnej stanici Musiq1. Speváčka Vanda už 7. februára vyráža na slovenské turné spolu so zoskupením Silné reči. Prvý koncert odohrá v Nitre, pokračuje 8.2. v Žiline, 15.2. v Banskej Bystrici, 16.2. v Košiciach a 27.2. v bratislavskom klube LOFT!.

Pozrite si videoklip piesne Not Today v podaní speváčky Vandy a objavte herecké vlohy Prešovčanky Gabiky Marcinkovej, ktorá sa v snímke 360 objavila po boku svetových hercov akými sú Anthony Hopkins a Jude Law.

Video: Videoklip Vandy s Gabikou Marcinkovou nájdete tu:

http://www.youtube.com/watch?v=TVySG7pS2Ew

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anthony HopkinsEmma WatsonGabriela MarcinkováScarlett Johansson