Herečka Jessica Alba zanedbáva pre rodinu rozbehnutú kariéru

Jessica Alba
Americká herečka Jessica Alba Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 23. januára (WEBNOVINY) – Americká herečka Jessica Alba priznala, že odkedy je rodičom, zanedbáva svoju hereckú kariéru.

Matka trojročnej Honor a päťmesačnej Haven Garner má podľa jej slov v posledných rokoch iné priority a chce tráviť väčšinu času so svojimi deťmi a manželom Cashom Warrenom.

„Práca je v úzadí. Predtým som mala voľno dva týždne počas Vianoc a nikdy som neoslavovala narodeniny. Teraz je to o rodine a práve o takýchto chvíľach,“ prezradila pre týždenník Parade.

Tridsaťročná herečka tiež uviedla, že je pre ňu ťažké rozdeliť si čas medzi jej milované herectvo a blízkych. „Je to náročné a nikdy sa mi nezdá, že to robím úplne správne. Kiež by sme boli dve a dni mali 48 hodín, aby som všetko stíhala,“ povedala.

Jessica Alba sa stala známou vďaka účinkovaniu v seriáli Nové Flipperove dobrodružstvá (1995 – 2000). V rokoch 2000 až 2002 stvárnila hlavnú rolu v sci-fi seriáli Čierny anjel, ktorý jej v roku 2001 vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus. Neskôr sa objavila napríklad v snímkach Honey, (2003), Sin City – mesto hriechu (2005), Fantastická štvorka (2005), Do hlbiny (2005), Prebudenie (2007), Fantastická štvorka a Silver Surfer (2007), Valentín (2010), Fotri sú lotri (2010) či Machete (2010).

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Jessica Alba