Herečka Kate Winslet sa vydala za Neda Rocknrolla

Kate Winslet
Anglická herečka Kate Winslet Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 27. decembra (WEBNOVINY) – Britská herečka Kate Winslet sa po tretí raz vydala.

Jej manželom sa stal 34-ročný Ned Rocknroll. Ako pre E! News potvrdil herečkin hovorca, svadobný obrad sa konal v New Yorku a bol tajný. Presný dátum nie je známy. Medzi svadobnými hosťami nechýbali jej dve deti z predošlých manželstiev a najbližší priatelia a rodina. Hovorca tiež prezradil, že Winslet prijala Rocknrollovu žiadosť o ruku už v lete.

Kate Winslet sa dala so synovcom miliardára Richarda Bransona dohromady pred približne rokom a pol. Spoznali sa v auguste 2011 na ostrove Necker v Karibiku, ktorý patrí Bransonovi. Práve počas tejto dovolenky, na ktorej bola herečka so svojimi deťmi a vtedajším priateľom Louisom Dowlerom, začalo v luxusnom dovolenkovom sídle horieť a Winslet pred ohňom zachránila miliardárovu matku.

Domov sa vrátila už s Rocknrollom. Jej tretí manžel, ktorý sa kedysi volal Abel Smith, pracuje pre firmu Virgin Galactic svojho strýka.

Tridsaťsedemročná Kate Winslet je držiteľkou Oscara v kategórii Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe za film Predčítač (2008). Celosvetovo známou sa stala vďaka snímke Titanic (1997) režiséra Jamesa Camerona. Za výkon v ňom ju nominovali na Oscara, rovnako ako aj za úlohy vo filmoch Rozum a cit (1995), Iris (2001), Večný svit nepoškvrnenej mysle (2004) a Malé deti (2006).

Uznávanú herečku diváci poznajú aj zo snímok Nebeské stvorenia (1994), Hamlet (1996), Quills – Perom markíza de Sade (2000), Enigma (2001), Život Davida Galea (2003), Hľadanie Krajiny – Nekrajiny (2004), Všetci kráľovi ľudia (2006), Prázdniny (2006), Núdzový východ (2008), Nákaza (2011), Carnage (2011) či miniseriálu Mildred Pierceová (2011). Obaja exmanželia sú režiséri.

S Jimom Threapletonom má 12-ročnú dcérku Miu a s oscarovým filmárom Samom Mendesom osemročného syna Joea.

Trailer: Titanic

Informácie zverejnili webstránky www.uk.eonline.com a www.justjared.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kate Winslet