Hľadá sa Slovák, ktorý vyhral vyše pol milióna eur v Eurojackpote!

Tipos.jpg
Foto: Tipos

Opäť raz vyhral Slovák v hre Eurojackpot. Hoci nevyhral prvú najvyššiu sumu, ale až druhú, no suma predstavuje neuveriteľné číslo, a to až 664 091,40 eura! Slováci majú v tejto hre neskutočné šťastie, už 5.ty krát v tomto roku vyhral Slovák!

„O Jackpot vo výške 32 miliónov eur si zahráme už budúci týždeň.”

Marketingový manažér portálu Pandatip.com/sk/ nás informoval o aktuálnej situácii: „Na Slováka sa  opäť raz usmialo šťastie. Bol to Košičan, ktorý minul na stávku 7 eur. Nádherná výhra. No my ostatní sa môžeme stále tešiť a veriť vo výhru. Jackpot tento týždeň nepadol, a teda sa navyšuje z 21 miliónov eur na 32 miliónov eur budúci týždeň.

Eurojackpot je jedna z najobľúbenejších hier na Slovensku a je taktiež veľmi populárna v celej Európe. Tým, že sú do nej zapojené viaceré európske štáty, počet súťažiacich je vyšší, a teda aj výhra je oveľa lukratívnejšia.

Eurojackpot je jednoduchá hra, tipuje sa 7 číslic, hráč si vyberá 5 číslic v rozmedzí od jedna až po 50. Tipuje následne dve ďalšie čísla od jedna do 10. Žrebovanie prebieha vždy v piatok. Eurojackpot výsledky môžete ľahko sledovať i online. Na podstránke nájdete i archívne výsledky, a teda viete si overiť či ste náhodou nevyhrali i vy. Taktiež viete výsledky Eurojackpotu zaslať správou či emailom vašim známym, pozrieť si archívne výsledky, či výsledky iných populárnych hier, ako sú napríklad Loto či Keno 10.

Výherca z Košíc si vybral náhodný výber čísel. Pri náhodnom výbere čísiel môžete použiť buď vlastné tipy alebo použiť generátor náhodného tipu od šťastnej pandy, kde máte možnosť generovať náhodné čísla. Výhodou použitia takéhoto generátora je, že máte možnosť zakliknúť políčko „vynechať čísla z posledného žrebovania”, nakoľko je menej pravdepodobné, že opäť raz padnú. Avšak rozhodnutie je na vás. Môžete generovať čísla i viackrát, až pokým sa vám nebudú páčiť.

Táto funkcia generovania je bezplatná, tak ako i prezeranie archívnych výsledkov či ich preposielanie. Výherca z Košického kraja si taktiež priplatil účasť aj v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER.

V súčasnosti padajú výhry jedna radosť. A nejde vôbec o malé sumy. V stredu 13. októbra vyhrali slováci v hre Loto 5 z 35 cez 110 000 eur. Bol to zatiaľ najvyšší jackpot za rok 2021. Hráči nezaplatili za tikety vysoké sumy. Častokrát sa stáva, že výdavky na výhru sú nižšie než 15 eur. Šťastie je vrtkavé a usmeje sa i na nováčikov, či ľudí, ktorí hrajú s rozumom.

Je nevyhnutné hrať zodpovedne, zvážiť si svoj rodinný rozpočet a investovať iba z voľných zdrojov vyhradených na zábavu.

Spoločnosť TIPOS podporuje i športové podujatia. Marek Kaňka, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva spoločnosti TIPOS nás oboznámil o ich pláne na najbližších 5 rokov. Spoločnosť bude totižto figurovať ako exkluzívny partner Slovenského olympijského a športového výboru, vďaka čomu chcú apelovať na zdravý životný štýl každého Slováka. Budú naďalej finančne podporovať aktivity Slovenského olympijského tímu i ostatné aktivity Slovenského olympijského a športového výboru, ktoré sú zamerané hlavne na rozvoj a propagáciu pohybových aktivít u všetkých vekových skupín, a teda u detí, mládeže, dospelých i seniorov, pre ktorých je pohyb základným úspechom prosperujúceho života.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Tipos