Hľadajú osobu, ktorá môže pomôcť pri objasnení lúpeže

Zistenie totožnosti
Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení osoby, ktorá by mohla pomôcť pri objasňovaní lúpeže z 2. augusta v stávkovej kancelárií na Ulici M. Sch. Trnavského v Bratislave. Ide o osobu, ktorú zachytila bezpečnostná kamera na Ulici M. Sch. Trnavského štyri minúty pred lúpežným prepadnutím. Lúpež v stávkovej kancelárii sa stala v piatok 2. augusta krátko pred 14:45. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

BRATISLAVA 5. augusta (WEBNOVINY) – Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení osoby, ktorá by mohla pomôcť pri objasňovaní lúpeže z 2. augusta v stávkovej kancelárií na Ulici M. Sch. Trnavského v Bratislave.

Ako povedala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová, ide o osobu, ktorú zachytila bezpečnostná kamera na Ulici M. Sch. Trnavského štyri minúty pred lúpežným prepadnutím.

Lúpež v stávkovej kancelárii sa stala v piatok 2. augusta krátko pred 14:45. „Neznámy ozbrojený páchateľ žiadal pod hrozbou použitia zbrane vydanie finančnej hotovosti. Odniesol si približne 500 eur a následne ušiel,“ priblížila Kurucová.

V čase prepadu sa v priestoroch stávkovej kancelárií okrem zamestnankyne nenachádzala ďalšia osoba. Lúpež sa zaobišla bez zranení.

Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osobu na fotografiách, možno oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Obrazom: Hľadajú osobu, ktorá môže pomôcť pri objasnení lúpeže

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom