Hmyz sme mali v očiach aj ústach, vravel kanonier Kane po zápase na MS vo futbale 2018

Harry Kane
Anglický futbalista Harry Kane sa teší z jedného zo svojich dvoch gólov, ktorými rozhodol o triumfe "Albiónu" nad Tuniskom (2:1) v zápase na MS vo futbale 2018. Volgograd, 18. jún 2018. Foto: SITA/AP.
Tipsport tipujte3.jpg

VOLGOGRAD 19. júna (WebNoviny.sk) – Aktérov pondelňajšieho stretnutia Tunisko – Anglicko (1:2) na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku (14. júna – 15. júla) poriadne zamestnával aj nepríjemný hmyz.

Štadión vo Volgograde sa nachádza neďaleko najväčšej európskej rieky Volgy a milióny múch, komárov či chrobákov nie sú vzhľadom na zmenu ročného obdobia nezvyčajné. Aj keď je tento hmyz neškodný, početný roj dokáže človeku poriadne znepríjemniť život.

„Vedeli sme, že tam bude dosť múch, ale keď sme vybiehali na predzápasovú rozcvičku, bolo ich omnoho viac, než sme si mysleli,“ povedal dvojgólový hrdina Angličanov Harry Kane. „Okolo nás liezlo strašne veľa chrobákov, lietajúci hmyz sme mali dokonca v očiach, niekedy aj v ústach, no myslím si, že sme to zvládli dobre,“ doplnil 24-ročný kapitán „Albiónu“.

„Bolo to dosť nepríjemné, ale bolo to rovnaké pre oba tímy,“ podotkol Ashley Young. Naopak, tuniský kouč Nabil Maaloul povedal, že hmyz nevnímal, pretože sa sústredil iba na zápas a hru svojho mužstva.

Viac o téme: Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Harry Kane