Hokejisti budú spomínať na zlatý Göteborg 2002

Peter Bondra
Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 19. apríla (SITA, SZĽH) – Záverečný zápas na budúcotýždňovom medzinárodnom turnaji Škoda Cup 2012 v Bratislave medzi Slovenskom a Nemeckom, ktorý sa hrá v sobotu 28. apríla o 17.00 h, bude mať slávnostný ráz. Pred týmto súbojom si Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) s fanúšikmi zaspomína na desiate výročie od zisku titulu majstrov sveta.

„Čaká nás milá slávnosť. Historický titul z Göteborgu si chceme pripomenúť spoločným stretnutím celého vtedajšieho tímu, ktorý sme pozvali do Bratislavy. Hráči a členovia realizačného tímu z roku 2002 absolvujú v sobotu 28. apríla v Bratislave spoločný obed, od 15.45 h autogramiádu v Sieni slávy slovenského hokeja priamo na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu a pred začiatkom stretnutia sa pozdravia so všetkými fanúšikmi na ľadovej ploche v Slovnaft aréne,“ doplnil prezident SZĽH Igor Nemeček.

Vzhľadom k slávnostnému ceremoniálu pred stretnutím Slovensko – Nemecko odporúča SZĽH majiteľom vstupeniek, aby svoje miesta v bratislavskej Slovnaft aréne zaujali v dostatočnom časovom predstihu, najmenej pätnásť minút pred úvodným vhadzovaním.

Video: Zlatý Göteborg 2002

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Igor Nemeček
Firmy a inštitúcie Slovenská hokejová reprezentácia