Hokejisti HK Orange dostali nakladačku od Nitry, Kutálek zaznamenal hetrik

Tipsport liga nitra

PIEŠŤANY 21. novembra (WebNoviny.sk) – Hokejisti HK Nitra zvíťazili nad tímom HK Orange 20 na jeho ľade vysoko 7:0 v utorňajšom stretnutí 21. kola Tipsport ligy.

Troma gólmi k tomu na domovskej pôde mladíkov v Piešťanoch prispel Tibor Kutálek (dvakrát skóroval v presilovke) a dvoma Karol Csányi, po jednom zásahu mali Matej Paulovič a Tomáš Mikúš.

TIPSPORT LIGA

• 21. kolo

HK Orange „20“ – HK Nitra 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
Góly: 13. Kutálek (Milam, Timotej Šille), 22. Kutálek (J. Šiška), 38. Csányi (Blackwater, Kutálek), 40. Kutálek (Rýgl, Milam), 47. M. Paulovič (M. Krištof, T. Mikúš), 52. T. Mikúš (M. Krištof, M. Paulovič), 60. Csányi (Miroslav Pupák)
Vylúčení: 4:2 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc st., Kincses – M. Krajčík, M. Németh, 332 divákov

HK Orange 20: Durný – Hedera, Matejovič, Fereta, Dlapka, Leško, Hílek, Krempaský, Švarc – Vašaš, Bjalončík, Václav – Kelemen, Kundrik, Smolka – Marcinek, N. Jaško, Mesaroš – Šmída, Tamáši, V. Vybiral
Nitra: Foltán – Rýgl, Mezei, Milam, Ordzovenský, M. Versteeg, Korím, Štefanka, Michal Pupák – M. Paulovič, M. Krištof, T. Mikúš – Kutálek, Blackwater, J. Šiška – Miroslav Pupák, Timotej Šille, Csányi – D. König, Ondrušek, Fominych

HK Orange „20“ 17 3 0 1 1 1 11 32:77 13

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.