Vodnár je znamením vzduchu. Rovnako ako ostatné deti , na ktorých vplýva tento prvok,  sú priateľskí a radi sa zoznamujú. Pre malého Vodnára priateľstvo a kamarátstvo znamenajú veľa. Možno zistíte, že vaše dieťa „nikdy nestretlo cudzinca“ a nebojte sa, ak medzi jeho priateľmi je niekoľko čudákov, ktorých si ťažko získať. Vodnár má silné čaro osobnosti, je excentrický a vždy robí veci podľa seba. Názor iných, je to posledné, čo ho zaujíma! Rád sa odlišuje od ostatných a často podlieha bláznivým nápadom. A je tiež veľmi tvrdohlavý. Nenechá si často vysvetliť, že jeho nápady sú neuskutočniteľné. Vaše dieťa môže trvať na tom, aby robilo veci „svojou cestou“! Jeho pozitívnou stránkou je, že je veľmi lojálny najmä voči svojim priateľom. Môže sa však stať netolerantným alebo arogantným voči tomu, o kom si myslí, že je menej múdry ako on.  Zastavte preto včas názor „viem všetko“, ak sa objaví.

Vodnár je znamením proroctva. Hovorí sa, že Vodnári žijú v budúcnosti. Sú to vynaliezavé a inovatívne stvorenia. Ak toto znamenie zverokruhu nemôže nájsť spriaznenú dušu, ktorá rozumie jeho vízii, môže sa cítiť celkom samo. Keďže dieťa Vodnára máva tendenciu žiť vo svojich fantáziách, mnohokrát potrebuje vašu pomoc, aby rozumelo svojim citom. Možno sa bude musieť naučiť byť citlivejšie voči ostatným deťom, ktoré sú viac emotívne ako ono.

Vaše dieťa Vodnár môže mať väčší záujem o svet myslenia a myšlienok než o šport a fyzickú aktivitu, ale toto nemusí byť pravda. Možno sa vydá na cykloturistiku, tenis a beh.  Zaujíma ho elektronika, počítače, vesmír, alchýmia, veda. Ak sa v tomto znamení v čase narodenia nachádza Merkúr, môžete mať doma malého objaviteľa, ktorý posunie hranice ľudstva a zavedie do praxe nové myšlienky a reformy, ktoré pomôžu tomuto svetu byť lepším miestom pre život.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom