Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Baran

Mama v znamení Baran miluje svoju nezávislosť. Nechce byť len obyčajnou mamou, ale chce dať svojim deťom čo najviac.  Barani sú tak trochu deťmi stále, aj v dospelosti.  Sú to hravé bytosti, ktoré majú radi zábavu. Tieto mamy nestrpia odpor a chcú mať všetko hneď a zaraz. Bude jej chýbať trpezlivosť a empatia. Spolu so svojimi deťmi bude ďalej rozvíjať lásku k cestovaniu. Ak máte dieťa alebo ho očakávate a ste narodená v tomto znamení, vyvarujte sa svojej ratolesti niekedy povedať, aké ste boli dieťa. A to aj vtedy, keď to myslíte v dobrom. Pretože sa to môže otočiť proti vám. Pravdepodobne ste boli tvrdohlavým dieťaťom idúcim si svojom cestou a milujúcim dobrodružstvo.  Pre mamičku Baran je typické tiež – sklon prenášať svoje sny na svoje deti a povzbudzovať ich, aby sa dostali k hviezdam a ďalej. Nebuďte na nich tvrdé. Vaše deti už vedia, pretože ste im vzorom, že môžu mať, čo chcú, len musia svojim snom veriť.

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.