Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Blíženci

Keďže ľudia narodení v znamení horoskopu Blíženec sú veľmi hraví a zvedaví ľudia, nebude to inak ani v prístupe k ich deťom. Zvedavá intelektuálna matka Blíženca je prirodzeným učiteľom a praktickou encyklopédiou, ktorá je plná vedomostí o svete okolo nej. Je to úžasná poslucháčka trpezlivo odpovedajúca na každé „prečo“, na ktoré sa jej deti pýtajú. Ak ste mamou v tomto znamení zverokruhu, kladiete dôraz na vzdelanie a môžete rady podporovať lásku k učeniu.

Napríklad návštevami múzeí a skúmaním prírody.  Aj vo vás sa skrýva prirodzená zvedavosť prahnúca po vedomostiach a po objavovaní nových vecí. Niekedy môžete byť na svojho potomka príliš náročná a kritická, lebo chcete, aby bol z neho úspešný človek. Blíženec mama je trpezlivá a miluje svoje deti. Určite bude skúšať rôzne zdravšie alternatívy, ako je biostrava a podobne. Mama Blíženec je otvorená nápadom svojich detí a posilní ich sebadôveru vždy, keď je treba. Niekedy s dieťaťom komunikuje ako s dospelým a očakáva, že bude hneď samostatné a pochopí, čo sa od neho žiada. Avšak môže sa stať, že takéto správanie matky v ňom vyvolá zmätenie a frustráciu.

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.