Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Býk

Mama Býk sa bude za každých okolností snažiť vytvoriť ideálne prostredie pre svoje deti a rodinu, bude trvať na dodržiavaní pravidiel a zásad. Po tom, čo sa žena narodená v znamení  horoskopu Býk stane matkou, zameriava sa predovšetkým na svojho potomka a ubezpečuje sa, že jeho potreby a požiadavky sú splnené. Rovnako ako muž Býk, matka Býk je stabilná a spoľahlivá; obzvlášť miluje chvíle so svojou rodinou. Ak ste mama Býk, nemožno poprieť, že neexistuje žiadny limit, aby ste poskytli to najlepšie pre seba a vaše deti. Pozor, ak sa to preháňa, môžete svoje ratolesti  príliš rozmaznávať. Nemáte sklon k spontánnosti a prekvapenia veľmi nemilujete. Ste zásadová a tvrdo pracujete, aby sa vaše deti mali dobre. Ak by matka Býk mala motto, určite by to bolo: „Pracujte tvrdo, hrajte sa  tvrdo.“

Mama Býk je finančne zdatná mama, ktorá vie, ako nakupovať, aby neminula veľa peňazí. Je šetrná a vždy myslí na zadné vrátka. Nielen, že dokáže ušetriť peniaze na svojich týždenných nákupoch, bez námahy využíva svoju kreativitu, aby sa zlepšila jej finančná situácia. Napríklad si sama navrhne a ušije šaty a tým dosiahne nadčasový vzhľad a zároveň ušetrí.  Jej finančné know-how spolu so zmyslom pre štýl dáva deťom matky Býk skvelý príklad, ako využívať svoj čas a peniaze múdro.

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.