Mama v tomto znamení je perfekcionista, ktorý naplánuje všetko od A po Z. A to dokonca i prejavy náklonnosti a lásku. So svojimi ratolesťami sa nevie maznať. A vo všetkom je veľmi disciplínovaná. Aj keď to znie strašne, mamy Panny si to neuvedomujú a inak ľúbiť nevedia. Nepredvídateľnosť v jej živote nemá čo hľadať. Ak vidíte v parku mamičku, ktorá má v kočíku 3 sady farebne zladených náhradných odevov, 3 prikrývky, 10 plienok, antibakteriálne utierky, dezinfekčný prostriedok na ruky, čaj, potravu a množstvo iných vecí, pravdepodobne ide o mamu Pannu.

Veď predsa musí byť pripravená na každú situáciu a pre svojho potomka chce len to najlepšie. Materstvo berie príliš zodpovedne a svedomito. Jej obľuba plánovať sa prejaví nanešťastie aj v inom smere. Naplánuje život nielen sebe, ale aj svojmu dieťaťu, do detailov premyslí jeho budúcnosť, či chce alebo nechce. Organizovať a triediť naučí aj svoje deti, a tie budú ukladať do skríň šaty presne podľa sezóny, farieb, či materiálu alebo iných kritérií. Svoje dieťa nepustí nikam neupravené alebo ledabolo oblečené.

Niekedy túžba po dokonalosti týchto mám zbytočne frustruje. Najmä ak má žena v tomto znamení horoskopu potomkov narodených vo vzdušných a ohnivých znameniach, môžu vznikať vážne trenice. Takéto deti by mohli jej výchovu ťažko znášať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom