Láska mamy narodenej v znamení Škorpión býva niekedy veľmi intenzívna. A komplikovaná. Svoje deti musí mať pod kontrolou, a to všetky aspekty ich života.  Neunikne jej ani najmenší detail a nenechá sa ničím oklamať. Rovnako ako všetky mamky, matky Škorpión tiež milujú svojich potomkov a chcú pre nich to najlepšie. Avšak mama Škorpiónka ide do extrémov. Iste, chce, aby ich deti mali to najlepšie, ale zapísať svoje ratolesti na všetky koníčky je niekedy veľa.

Mama Škorpión by mala mať na pamäti, že zatiaľ čo ona by všetko zvládla ľavou zadnou, jej dieťa je iné. Mala by počúvať, čo naozaj chce a nechať ho rozhodnúť samé. Škorpiónka mamička má sklon sa až príliš angažovať v živote svojich detí tak, že jej správanie môže v dieťati vyvolať vzdor. Najmä, ak sa narodili v ohnivom alebo vzdušnom znamení horoskopu.  Dobrá rada pre mamy v tomto znamení zverokruhu: Držte sa trochu bokom. Vaše deti dobre vedia, že tu budete vždy pre nich, keď budú potrebovať od vás radu.

Mama Škorpión na druhej strane je k svojim deťom veľmi empatická a citlivá k ich potrebám. Podporí ich a bude stáť pri nich, keď sa budú cítiť slabí a bezbranní. Vždy nájde spôsob, ako im zabezpečiť, čo potrebujú a niekedy býva pritom až seba deštruktívna.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom