Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vodnár

Mama Vodnár je slobodná duchom, silne individualistická a od ostatných sa potrebuje odlišovať . Dokonale ju vystihuje veta:  Nie som tradičná mama, som skvelá mama. Mama Vodnár je stále mladá duchom a zaujíma sa prakticky o všetko.  Pozná najhorúcejšie hollywoodske klebety, čo je trendy na Twitteri a najnovšie módne hity. Na materstvo zväčša nebýva pripravená. Aspoň si to myslí. K svojim deťom máva vlažný vzťah, čo môže viesť k slabému putu medzi ňou a jej potomkom. Pre mamu Vodnár sa rodičovstvo stane ľahším, keď dieťa vyrastie a dokáže sa k nej priblížiť na intelektuálnej úrovni a rozprávať sa s ňou. Mama v tomto znamení vyžaduje, aby používalo svoju logiku a inteligenciu.

Býva otvorená novým veciam a jej ratolesti nemajú typické detstvo. Možno jej deti budú robiť dobrovoľnícku prácu alebo rozdávať vianočné darčeky ostatným, ktorí sa ocitli v núdzi. Otvorená výchova mamy Vodnárky im umožní vyrastať v prostredí , ktoré im dovolí byť tou osobou, ktorou chcú byť. Ako starnú, neskôr ocenia matku, ktorá ich povzbudzuje a podporuje ich rozmary a túžby. Mama narodená v znamení zverokruhu Vodnár tiež s obľubou skúma osobnosť svojho dieťaťa a vychováva ho k odvahe. Preto často býva samostatné a málokedy trpí komplexmi menejcennosti.  Dieťa vďaka veľkému priestoru, ktoré dostane, dokáže rozpoznať a uplatniť  svoje kvality a byť tak nezávislou a sebestačnou osobnosťou.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.

X