Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac máj pre znamenie Baran

Zistite, čo vás čaká počas nasledujúcich dní.

Zdravie

Vaše telo volá po zbavení sa toxických látok. Menšia očista by mu určite nezaškodila.

Vzťahy

Želáte si jediné. Aby hádky a nedorozumenia s partnerom už konečne skončili. Počas tohto mesiaca sa vám to aj čiastočne splní a vy si na chvíľu oddýchnete. Aj keď to bude len dočasný stav. Potrebujete zmeniť svoje myslenie od základov. Kým sa tak nestane, váš život sa bude točiť v bludnom kruhu. Určite sa vám to podarí a vy konečne zažijete šťastie, po ktorom tak túžite, a ktoré si určite najviac zo všetkých zaslúžite. Len pre zadaných - Netrápte sa neprajnosťou istého člena rodiny. Túži byť ako vy, preto vám závidí. Vy sa však neznižujte k negatívnym citom. Nestojí vám za to.

Peniaze a financie

Tento mesiac sa vám podarí prísť k peniazom navyše. Najlepšie urobíte, keď ich vhodne investujete. Určite ich nemiňte na hlúposti.

Práca

Neverte klebetám svojich kolegov, pokiaľ si ich sami neoveríte. Mohlo by sa stať, že uškodíte človeku, ktorý vám v budúcnosti môže pomôcť posunúť sa ďalej. A to nielen v pracovnej oblasti.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.