Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac február pre znamenie Kozorožec

Ak ste narodení v tomto znamení, môžete sa nasledujúci mesiac tešiť. Čakajú vás vzrušujúce dni.

Zdravie

Začiatok mesiaca by mal byť bezproblémový. Na jeho konci však zvýšte opatrnosť. Najmä nepodceňujte počasie.

Vzťahy

Začiatkom mesiaca do vášho života vstúpi Jupiter a prinesie vám trochu vzrušenia. Môže vás očariť osoba opačného pohlavia a to natoľko, že vás to prekvapí.  Vyzerá to na vážny vzťah, ktorý vám prinesie vytúžené šťastie. Pre zadaných majú planéty skvelú správu. Konečne sa ujasnia vaše komplikované rodinné vzťahy a vaše nezhody sa vyriešia. Až na vašich priateľov, ktorí vás prestávajú chápať. Nesúďte ich za to. Z ich pohľadu sa im ich názor zdá správny.

Navyše ste si všimli, že váš partner je na vás v poslednom čase protivný. To preto, že chce byť ako vy. Majte s ním trpezlivosť a uvidíte, že sa všetko na dobré obráti.

Peniaze a financie

Vaša finančná situácia sa nečakane zhoršila a zastihla vás nepripravených. Skúste požiadať o pomoc priateľov.

Práca

Pracovné tempo prechádzajúcich mesiacov vás dosť vyčerpalo a váš organizmus volá po odpočinku. Konečne vypnite a užite si voľné dni. Zaslúžite si to. Nemajte strach, že vám v práci niečo unikne. Koncom mesiaca budete potrebovať každú ušetrenú energiu, lebo vás v zamestnaní budú čakať isté zmeny, s ktorými sa budete musieť vyrovnať.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.