Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac máj pre znamenie Kozorožec

Budete mať celkom pozitívny mesiac. Nič vážne sa neudeje, všetko do čoho sa pustíte, by vám malo vyjsť.

Zdravie

Po zdravotnej stránke sa cítite odpočinutí, akurát sa ozvú bolesti chrbta. To preto, že ste si na chrbát toho naložili veľa.

Vzťahy

Váš partner/ka sa vám snaží vyjsť v ústrety a byť k vám milý/milá. Nemusíte byť hneď podozrievaví, že je to kvôli pocitom viny. Iba vám chce preukázať, že ste preň dôležitou osobou. Ku koncu mesiaca sa môžu objaviť drobné nezhody, ktoré ste zbytočne vyvolali vy. Nerobte dusnú atmosféru, lebo sa vám to vrátiť v nevhodnej chvíli.

Peniaze a financie

Najmä začiatkom mesiaca by sa vám malo dariť. Prídu k vám nečakané mesiace v podobe vrátenej pôžičky, s ktorou ste sa už rozlúčili. Nemiňte to všetko hneď a odložte radšej na horšie časy.

Práca

Kolegovia v práci vás budú uprostred mesiaca zamestnávať so svojimi úlohami. Naučte sa povedať nie, lebo sa toho na vás nakopí veľa a vy to nezvládnete. Občas vám nezaškodí byť trochu sebeckými.  Ku koncu mesiaca si vyslúžite pochvalu. Nezaspite však na vavrínoch.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.