Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac máj pre znamenie Lev

Mesiac plný nových kontaktov a známostí. Nudiť sa určite nebudete.

Zdravie

Podcenili ste istú zdravotnú komplikáciu a teraz sa vám to vracia. Ak vám lieky od vášho lekára nezaberajú, pýtajte sa na názor iných odborníkov.

Vzťahy

Vašu situáciu vám skomplikuje váš priateľ, ktorý sa do vás nečakane zamiluje. Čo teraz? Srdce vám najlepšie poradí, ako vyriešiť tento problém. V druhej polovici mesiaca vás čaká i milostné dobrodružstvo, ktoré vyzerá na vážny vzťah. No neverte všetkému, čo sa blyští. Mohli by ste na to doplatiť. Pre tých zadaných - váš partner potrebuje vašu pomoc, aj keď to navonok nevyzerá. Porozprávajte sa s ním a snažte sa byť empatickí.

Peniaze a financie

Vaša finančná situácia sa konečne zlepší. Môže vás čakať i malá výhra, ktorá určite poteší.

Práca

Počas tohto mesiaca práci veľmi nedáte zabrať. Začínate cítiť syndróm vyhorenia a nič vás nebaví. To sú znaky, že potrebujete konečne vypnúť. Ak sa rozhodnete cestovať, neobanujete. Stretnete tých správnych ľudí, ktorí nevedomky vyriešia za vás jeden pracovný problém. Nechajte sa prekvapiť.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.