Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac máj pre znamenie Ryby

Vaše znamenie čakajú chaotické dni. Ako to zvládnete, záleží len na vás.

Zdravie

Ste príliš pojašení  a to môže mať za následok, že sa cítite vyčerpaní a bez energie. Spomaľte tempo.

Vzťahy

Na začiatku mesiaca sa s vami rozlúči rozum, a potom už opraty prevezme intuícia. Vaša túžba nepozná hraníc. Pozor však na lásku na prvý pohľad. Nemusí byť opätovaná a vaše romantické srdce sa môže dosť sklamať. No na druhej strane váš milostný život už dlho nebol tak vzrušujúci! Na prelome mesiacov sa vaša hladina hormónov upokojí a budete mať sklon k náladovosti. Snažte sa nevyvolávať hádky so svojou rodinou. Mohlo by vás to neskôr poriadne mrzieť. Na konci mesiaca sa vás bude niekto snažiť vyprovokovať. Ignorujte ho! Len pre zadaných - už dlhšiu dobu vás trápi jedna záležitosť týkajúca sa partnera. Môžete sa dozvedieť informáciu, ktorá vám v tom pomôže.

Peniaze a financie

Vhodný čas investovať do bývania. Ak už dlhší čas uvažujete o kúpe nehnuteľnosti, choďte do toho tento mesiac.

Práca

Vaše hormonálne vyčíňanie na začiatku mesiaca vám môže skomplikovať váš pracovný život. Hrozí vám, že urobíte zásadnú chybu a túto nepríjemnosť budete musieť dlho vysvetľovať svojmu šéfovi. Nedôverujte každej aj keď dobre mienenej rade. Radšej poslúchnite svoj vlastný rozum.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.