Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac február pre znamenie Ryby

V nasledujúcom mesiaci vám hrozí strata energie. Dá sa tomu však vyhnúť.

Zdravie

Už dlhšiu dobu ste podráždení a vyhľadávate konflikty. To sa podpíše aj na vašom zdraví. Dobite sa vhodnou stravou a pohybom.

Vzťahy

Vaše rebelské ego sa neupokojí ani po príjemne strávenej dovolenke alebo víkende. Vaše večné stavanie sa do opozície a nespokojnosť vás natoľko vyčerpá, že môžete stratiť všetku energiu. Našťastie sa konfliktný Urán koncom mesiaca vzdiali a vy budete ako vymenení. Konečne nastal čas zastaviť sa, myslieť iba na seba, nielen na druhých. Len pre zadaných – vážte si vášho partnera a nesústreďujte sa len na jeho negatívne vlastnosti. Zbytočne si tým totiž kalíte vaše osobné šťastie.

Peniaze a financie

Začiatkom  mesiaca môžu k vám prísť malé peniaze, vrátená pôžička a podobne. Poteší vás to.

Práca

V zamestnaní ste tak vyťažení, že nemáte čas absolútne nanič. Je to preto, že sa zameriavate na nepodstatné veci. V hlave máte skvelé nápady, nad ktorými kvôli nedostatku času mávnete len rukou. Je to škoda. Mohli by vás posunúť v živote tým správnym smerom.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.