Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac február pre znamenie Vodnár

Počas tohto mesiaca vám bude vládnuť Venuša, ktorá poriadne rozdúcha vašu vášeň. Čo z toho? Čítajte tu.

Zdravie

Nasleduje dni si treba dať pozor na úrazy a bolesti chrbta. Neprepínajte svoje sily. Môžete si uškodiť.

Vzťahy

Ľuďom narodeným v tomto znamení pripravili planéty teda poriadne horúce dni. O to sa postará najmä Venuša a Mars. Je to pre vás pozitívne alebo negatívne? Zaujímavé je, že aj jedno, aj druhé. Pôsobíte mimoriadne príťažlivo na opačné pohlavie. Čo z toho? Čaká vás požehnane veľa vášne a dokonca pocítite aj motýliky v bruchu. Môžete si teda gratulovať. Na toto ste predsa čakali. Dávajte si však pozor, pád z veľkých výšok býva veľmi bolestivý.

Len pre zadaných – nestavajte sa stále do pozície trpiteľa a zbytočne si nekomplikujte život. Nemusíte si voliť v živote to najhoršie, aby ste si začali vážiť samého seba. Začnite už teraz!

Peniaze a financie

Nečakajte zbytočne na rozhodnutia iných, ktorí rozhodnú v dôležitej otázke týkajúcej sa vašich financií. Prevezmite konečne zodpovednosť do vlastných rúk.

Práca

Najmä v strede mesiaca sa vás budú zmocňovať obavy pred stratou zamestnania. Nebojte sa však. Nie sú opodstatnené a pochybnosti najlepšie vyriešite pár dňami voľna. To vám pomôže získať opäť váš realistický pohľad.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.