Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Ryby

Pre osoby narodené v znamení Rýb bude tento rok prevažne pozitívny, napriek tomu sa niektorí jedinci budú potykať s citovými a pracovnými problémami. Odvážne a podnikavé Ryby bude túžba tlačiť k uskutočneniu ich snov alebo aspoň k čiastočnému posunu k ich cieľom. Jedni budú smerovať svoje úsilie k vylepšeniu svojho vzdelania, prihlásia sa na štúdium, iní budú koketovať s myšlienkou, či by nemali zmeniť doterajšiu prácu. Najviac v strehu by mali byť muži narodení medzi 20. 2. a 11. 3., a to najmä vo vzťahoch. I veľmi silné partnerstvá môže čakať vážna kríza. Pre dosť citlivé Ryby môže ísť veľkú psychickú záťaž.  Turbulenciu v súkromnom živote by ste mali čakať najmä počas prvého polroka alebo počas letných dovoleniek. Dôležité je, nenechať sa rozladiť a znervózniť dramatickým priebehom udalostí. Ak sa vám podarí zachovať chladnú hlavu, rozvahu a trpezlivosť, problematické vzťahy sa časom upokoja a kríza bude zažehnaná. V opačnom prípade, ak sa vám nepodarí vzťah udržať, neplačte nad osudom, čakajú vás nové poznania i nové lásky. Ryby narodené medzi 12. a 20. 3 si povedú značne lepšie.

Zdravie

Pozor si dajte na slabšie pľúca a rôzne krvné a nervové choroby. Ryby ľahko podliehajú nezdravým návykom, ako sú kofeín, alkohol, fajčenie a drogy. Ľudia narodení v tomto znamení by vôbec nemali fajčiť a je treba sa vyvarovať znečisteného ovzdušia. Väčšina Rýb je konštitučne slabšia a musí viac odpočívať, avšak určite neležať celý deň. Rovnako trpia nachladnutiami, problémami s prieduškami, bolesťami hlavy, mávajú problémy s krčnou chrbticou, s nohami, kĺbmi, prstami a trpia tráviacimi ťažkosťami. Rybám prospieva pohyb najlepšie v prírode, prechádzky po lese, zbieranie húb, rybárčenie, práce na záhrade, rôzne koníčky, ľahká strava a dostatok nealkoholických tekutín a rôznych bylinných čajov.

Vzťahy

Ryby sú veľmi emocionálne a intuitívne. Veria v ideály a sny. Pre svoj život potrebujú dostatok lásky a prijatia, aby sa dokázali plno otvoriť. Ženy v znemní Rýb patria medzi najromantickejšie a nežné bytosti. Akonáhle sa zamilujú, do lásky sa ponoria celé. Často vyhľadávajú komplikované partnerstvá, v ktorých hrajú úlohu obetí.  Muži majú svoje predstavy o živote, dokážu sa nežne a vášnivo zamilovať. V tomto roku obzvlášť záleží na tom, ako so svojimi emóciami naložíte. Ryby narodené medzi 20. 2. a 1. 3. by si mali dať väčší pozor na svoje vášne a zálety. Všetky udalosti sa môžu diať rýchlo, zvlášť v prvej polovici roka. Rozhodne sa neodporúča meniť doterajší solídny vzťah za iný. Ryby narodené medzi 12. a 20. 3. preferujú viac zodpovednosti a stabilitu. Partnerský život je citovo bohatý a inšpiratívny. Problémy môže priniesť až prílišná pracovná aktivita, ktorá môže pôsobiť veľmi direktívne. Ryby narodené medzi 2. a 11. 3. začnú dychtiť po nových dojmoch a skúsenostiach. S bohatou fantáziou a sopkou emócií môžete prísť i o ilúzie, ktoré vás budú odvádzať od reality. Radšej stojte oboma nohami na zemi. Mladé páry môžu očakávať sťahovanie či svadbu.

Peniaze

Plody, ktoré budete v tomto roku zbierať, sú skôr duchovnej povahy. Na poli kariéry a financií nezostanete pozadu. Spočiatku budete musieť dosť napnúť sily. Prvá štvrtina roku nebude vôbec jednoduchá, mnohé Ryby sa budú musieť deliť o ťažko nadobudnuté právomoci. Môžete sa cítiť dotknutí a nepochopení, ale len chvíľu. S príchodom dovolenkového obdobia sa situácia upokojí. Od júla sa život zrazu rozbehne tak, že nebudete stačiť reagovať na všetko, čo sa okolo vás bude objavovať. Dôverujte si a uvidíte, že všetko sa po čase zlepší. Budúcnosť máte celkom vo svojich rukách.

Práca

V letných mesiacoch nie je vhodný čas k presadzovaniu individuálnych potrieb a vlastného ega. Snažte sa stať potrebnou súčasťou celku, či už ide o rodinu, alebo pracovný kolektív. V prvom polroku by malo šťastie priať ľuďom narodeným v znamení Rýb medzi 12. a 20. 3.. Nevyhýbajte sa konfrontačným rozhovorom, máte príležitosť veľa zmeniť. Dá sa tiež predpokladať, že sa zvýši  vaša iniciatíva v súvislosti s financiami. Pocítite nielen príval energie, ale začnete riešiť i kľúčové záležitosti, ktoré sa pred vami vyskytnú.

Kariéra

Vaša kreativita a originálny prístup vás posunie vpred v kariére. Týka sa to najmä Rýb narodených medzi 12. a 20. 3.. K najvýraznejším udalostiam a posunu v kariére dôjde počas druhej polovice roku. V tomto období budete musieť predviesť všetok arzenál svojich predností. Ryby narodené medzi 20. 2. a 1. 3. Môžu očakávať v priebehu novembra pracovné zmeny, niektorí jedinci môžu prísť o miesto. Nemusíte smútiť. Čaká vás niečo lepšie. Najbližší priatelia sa vám môžu začať pliesť do pracovného života a všeličo skomplikovať najmä koncom roka. Nový rok však začnete opäť plní síl a situácia sa výrazne upokojí. Naberiete nový dych súčasne s novou prácou a možno i s novým vzťahom.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.