Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ročný horoskop Škorpión

Tento rok môže byť pre Škorpiónov rokom, v ktorom nájdu ozajstnú spokojnosť. Konečne budete zbierať plody vášho dlhodobého snaženia. Máte všetky predpoklady na to, aby ste sa odrazili. Vaše vyhliadky a situácie sa budú postupne zlepšovať. Z ťažkostí, ktoré priniesol minulý rok, sa nejeden Škorpión dosť poučil a získal cenné skúsenosti. Tie mu poskytnú silný impulz k tomu, aby lepšie využil svoje schopnosti a znalosti. Nezabúdajte, že rutina je váš nepriateľ a zmena je spojenec. Škorpióny narodení medzi 24. 10. a 2. 11. Majú silne vyvinutý zmysel pre obchod a podnikanie a nápady z tejto oblasti prinesú finančný zisk. V mnohých prípadoch zlepšenie financií povedie k výmene alebo rekonštrukcii bytu či chaty. Nedá sa vylúčiť, že si doprajete dovolenku snov. Škorpióny narodení medzi 3. a 12. 11. Žijú radi naplno, mali by však opatrnejšie postupovať v partnerských vzťahoch, v plánovaní výdavkov a vo veci pôžičiek. Za svoje pôžitkárske sklony a spoločenské výdavky môžete utratiť ďaleko viac, ako ste pôvodne zamýšľali, a mohli by ste sa tak dostať do dlhov. Škorpióny narodení medzi 13. a 22. 11. Sú ďaleko prezieravejší a vľúdnejší. Pre vás bude tento rok priaznivý. V práci spravíte pokroky a šťastie vám prinesie i rodinný život. Slobodní majú šancu stretnúť idol svojich snov.

Zdravie

Väčšina Škorpiónov trpí chorobami obličiek, močového mechúra a pohlavných orgánov. Najcitlivejšie miesta má toto znamenie v hrdle, ďalej je to srdce, obehový systém, chrbát, členky a kŕčové žily. Trápi ich tiež chronické krvácanie z nosa, sú náchylní na infekcie, pachy a na škodlivé výpary. Citliví jedinci majú problémy s trávením, sú alergickí a trpia na kožné vyrážky. Mali by sa vyhýbať alkoholu a drogám, rovnako tak stresu a melanchólii.  Najohrozenejší sú ľudia narodení medzi 3. a 12. 11., tí by si mali dávať pozor na krvný tlak, nervové vypätie, ponocovanie, alkohol, manipuláciu s ohňom a na pády a úrazy.

Vzťahy

O Škorpiónoch sa všeobecne traduje, že kráľmi sexu. Bývajú plní mocných citov, dokážu si partnera získať magickým pohľadom a milými gestami a zároveň postupujú k vytýčenému cieľu s neobyčajnou ľahkosťou. K šťastiu v láske potrebujú skutočne silné emotívne prežívanie. Hlboko založený Škorpión, pokiaľ je správne motivovaný, sa snaží pre svojho partnera urobiť, čo mu na očiach vidí. V opačnom prípade sa búri, rozčuľuje sa, vymýšľa intrigy, až nakoniec ochladne na bod mrazu. Ľudia narodení v tomto znamení medzi 24. 10. a 2. 11. majú – až na pár výnimiek – najstabilnejšie postavenie v partnerských vzťahoch. Slobodných Škorpiónov čakajú v júli a novembri radostné udalosti, medzi ktoré patria zásnuby, svadba a založenie rodiny. Na pozore by sa mali mať Škorpióny narodení medzi 3. a 12. 11., tí budú musieť ešte mnohé zažiť, aby sa ich milostný život otočil k lepšiemu. Pre Škorpiónov narodených medzi 13. a 22. 11. je rodina stále na poprednom mieste. Vytrvalosť a zodpovednosť sľubuje pokojný a vyrovnaný spôsob života. Rodina vás podrží a bude vám oporou po celý rok.

Peniaze

Čo sa týka financií, v tomto budú opatrnejšie ženy Škorpiónky. Kým nebudete mať záruky, nebudete presvedčené o správnosti svojho rozhodnutia. Správny čas na realizáciu obchodov nastane v apríli, septembri a októbri. Škorpióny narodení medzi 3. a 12. 11. by sa mali držať svojich doterajších istôt a rozhodne by nemali ľahkovážne využívať pôžičky a meniť svoje zamestnanie. Tu totiž môže hroziť, že váš úsudok bude zlý. Rovnako pozor na investície a hypotéky. Škorpióny narodení medzi 13. a 22. 11., ak budete vytrvalí, máte nádej nielen na pracovný postup a finančné zlepšenie, ale tiež sa zbavíte starých restov.

Práca

Dariť by sa malo najmä podnikateľom a drobným živnostníkom. Než sa ale do niečo pustíte, preverte možnosti realizácie. Môžete očakávať zaujímavé pracovné ponuky. Ak máte nejaké koníčky a záľuby, či už technického, tvorivého či iného rázu, stálo by naozaj za to, aby ste svoj talent čo najviac rozvíjali. Svoje sny si nenechávajte len pre seba, mali by ste o nich hovoriť s ostatnými a premýšľať, čo sa dá podniknúť. Nedá sa vylúčiť, že svojho koníčka povýšite na svoju profesiu.

Kariéra

Ak patríte k aktívnym Škorpiónom, veľkú radosť vám môže priniesť profesijný postup, povýšenie. Tí z vás, ktorí ste pracovali na nejakom projekte, mali by ste ho verejne predviesť alebo ho prihlásiť do súťaže. Môžete získať pozitívnu povzbudivú odozvu. Škorpióny, ktorí sú nezamestnaní, dostanú šancu. I keď nemusí byť pravdepodobne  podľa vašich predstáv,  je to lepšie ako nič.

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.