Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 22. týždeň (27.05. - 02.06.) pre znamenie Býk

Čaká vás skutočne nabitý pracovný týždeň, a tak nie div, že vám dochádzajú fyzické aj psychické sily. Pokyny nadriadených púšťajte jedným uchom dnu a druhým von. Cez víkend dajte prednosť domácemu posedeniu pri televízore so šálkou čaju. Nemusíte byť vždy všade a zažiť všetko.

Zdravie

Únava, nespavosť a bolesti hlavy. Môže na vás doliehať nedostatok energie. Asi ste precenili svoje sily.

Vzťahy

Môžete byť netrpezliví a popudliví, rozčuľujú vás urečnení ľudia vo vašom okolí, rady v obchodoch a ustavičné otázky vašich detí. Váš partner nie je na tom oveľa lepšie, takže atmosféra doma nie je závideniahodná a na rozpútanie partnerskej hádky by stačila aj tá najmenšia iskrička. Berte ohľad na deti a voľte miernejšie slová.

Peniaze

Nedôverujete istej obchodnej zmluve a viete prečo. Už raz ste sa popálili. Ak podnikáte, zvážte radšej aj iné možnosti získania financií.

Práca

Môžete mať pocit, že sa to na vás v práci valí zo všetkých strán. Nebuďte hrdí a požiadajte o pomoc kolegov. Vďaka ním sa vám podarí prežiť tento náročný týždeň bez zbytočnej ujmy.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.