Tento týždeň je v znamení pohody a úspechov. Spôsobí to viacero náhod, ktoré sa vám počas nasledujúcich dní udejú. Nepremeškajte príležitosť a počúvajte svoju intuíciu. Zväčša sa nemýli.

Zdravie

Čo sa týka zdravia, pozor na prejedanie sa a nočné návštevy chladničky. Môže vám to spôsobiť problémy s trávením a so spánkom.

Vzťahy

Láska s vami robí zázraky. Pozor na to, aby ste si ujasnili kto je pre vás tým dôležitým. Šťastie vám síce praje, ale niektoré činy nemôžete vziať späť, aj keby ste to akokoľvek chceli. Nezadaných čaká týždeň príjemných stretnutí, z ktorých však nič vážnejšie nevyplynie.

Peniaze

Máte veľmi dobrú finančnú situáciu, ktorá sa vám zdá priam rozprávková. Môžete si to pre istotu ešte overiť, ale tie financie patria naozaj vám. Často pôjde o zabudnuté sumy, s ktorými ste už takmer nerátali. Tým milšie na vás zapôsobia.

Práca

Vaša dobrá nálada sa prenesie aj na kolegov. V dohľadne je postup alebo úspešný projekt, vďaka ktorému stúpnete v očiach vašich nadriadených. Konečne si všimnú, čo sa vo vás naozaj skrýva. Pre tých, ktorí zastávajú riadiace funkcie platí zas, aby začali počúvať viac svojich nadriadených. Dozvedia sa tak informácie, ktoré budú užitočné i pre nich.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom