Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 22. týždeň (27.05. - 02.06.) pre znamenie Lev

Konečne k vám prichádza elán a energia. Neplytvajte ňou na zbytočnostiach. Tento týždeň je nádej, že sa vyrieši dávny rodinný konflikt, ktorý vás dlhšie trápil. Spadne vám kameň zo srdca.

Zdravie

Do vašich žíl opäť začala prúdiť energia. Načerpajte si z nej najviac ako môžete. Budete ju potrebovať.

Vzťahy

Prekvapí vás, že vaši príbuzní sa začali zaujímať o váš názor a riešenia. Predtým vás totiž nepočúvali. Potvrdilo sa, že ste mali pravdu. Tak ako vždy. Využite túto situáciu a dajte do poriadku rodinné záležitosti, ktoré vás už dlhší čas trápia. Všetko sa vyrieši podľa vašich predstáv.

Peniaze

Môžete si dovoliť utrácať peniaze, ale nerobte to. Výdavky vás môžu zaskočiť nepripravených.

Práca

Nastal čas vhodný na doplnenie si vedomostí, štúdium alebo  absolvovanie kurzu či rekvalifikácie. Vedomosti totiž nasledujúce dni pôjdu akosi ľahšie do vašej hlavy. Navyše je to pre vás bonus, ktorý posilní vaše sebavedomie. Stúpnete aj v očiach vašich kolegov alebo nadriadených.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.