Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 21. týždeň (20.05. - 26.05.) pre znamenie Rak

Vďaka vášmu nadhľadu sa tento týždeň môžu vyriešiť niektoré konflikty bez akýchkoľvek emócií či zlých nálada to zo strany vašej aj vašich oponentov. Priazeň šťasteny sa prejaví aj vo financiách.

Zdravie

V oblasti zdravia dôjde k zlepšeniu. V súvislosti s tým sa zlepší aj vaša nálada. Určite si vašu zmenu všimnú nielen kolegovia v práci, ale aj partner.

Vzťahy

Úprimná pochvala od partnera vám urobí radosť. Keď máte lepšiu náladu a cítite sa lepšie, hneď je svet krajší. Môžete čakať návštevu príbuzných, ktorí sa dlho neozvali. Možno vás prekvapia novinkami.

Peniaze

Kúpte si žreb alebo sa k vám vrátia požičané peniaze. Máte šancu prísť k malým peniazom.

Práca

Prichádza veľmi priaznivý týždeň, čo sa týka pracovných záležitostí. Pozor, aby ste si príliš nezvykli, že sa vám všetko darí. Medzi dobrou náladou a dobre odvedenou prácou je priama úmera. Ak podnikáte v odbore, kde môžete využiť intuíciu a tvorivý prístup, dosiahnete čoskoro pozoruhodné výsledky.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.