Eufória posledných dní vás trochu opustila. Našťastie nie úplne, takže zvládate úmorné povinnosti všedných dní pomerne hravo. Priveľa o všetkom premýšľate a detailne rozpitvávate svoje myšlienky. Nepreháňajte to. Radšej sa snažte nad všetky problémy povzniesť.

Zdravie

Máte vynikajúcu kondíciu. Napriek tomu sa nevyhýbajte lekárskym kontrolám a nepreobjednávajte sa na inokedy. Naopak, vychutnajte si to, nemusíte ísť k lekárovi vždy až vtedy, keď sa už necítite dobre a tušíte problém.

Vzťahy

Náhly nápad sa osvedčil, hoci sa spočiatku zdal bláznivý. Strávili ste s partnerom príjemný večer. Týždeň prežijete v znamení lásky a pohody. Budú to tak trochu medové týždne. Vôbec nezáleží na veku.

Peniaze

Vhodný čas na uzatváranie hypoték. Každý bod zmluvy si totiž máte chuť pozrieť do najmenších detailov, a to vám umožní mať výborný prehľad. Len málokto vás tak dostane do pozície, ktorá je pre vás nevýhodná.

Práca

V zamestnaní vás nečakajú výrazné zmeny. Všetko funguje tak ako má. Aj keď máte dosť práce, nájdete si chvíľky na snívanie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom