Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 22. týždeň (27.05. - 02.06.) pre znamenie Škorpión

Hlavu máte plnú veľkých plánov, je len otázne, či ich dokážete uskutočniť. Na to potrebujete spoľahlivého pracovného alebo životného partnera. Doma vás čaká menšia mrzutosť, tá by vás však nemala rozhodiť.

Zdravie

Pociťujete príval energie a nemali by vám hroziť po zdravotnej stránke žiadne komplikácie .

Vzťahy

V rodine sa nedajte vyprovokovať na neuvážený krok a rátajte do desať skôr, ako čokoľvek poviete. Slovo dokáže veľmi zraniť. To dobre viete. Predovšetkým sa nedajte vyviesť z rovnováhy. Voľný čas sa snažte využiť aktívne a venujte sa spoločne deťom. Môžete prežiť krásne chvíle, na ktoré vám zostanú pekné spomienky.

Peniaze

Idete za vidinou zisku, avšak pozor. Honba za peniazmi môže spôsobiť, že stratíte priazeň sympatickej osoby.

Práca

V práci prekypujete nápadmi. Môže sa stať, že nemusia osloviť vašich nadriadených alebo partnerov v podnikaní. V tom prípade dajte tomu čas a nevnucujte sa. Zásadne sa nedajte ovplyvňovať názormi vašich kolegov. Riaďte sa len vlastnými pocitmi, znalosťami a skúsenosťami.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.