Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 16. týždeň (15.04. - 21.04.) pre znamenie Váhy

Pociťujete celkovú apatiu. Nepodliehajte jej a urobte všetko, aby ste ju prekonali. V opačnom prípade by ste jej podľahli a spôsobili si značné komplikácie. Zvážte možnosť pravidelného cvičenia, plávania, jazykových kurzov podľa svojich záľub a možností. Pravidelnosť vám prospeje.

Zdravie

Nezahrávajte si so zdravím, nie ste nezničiteľní. Pociťujete čoraz väčšiu únavu, pozor tiež na úrazy.

Vzťahy

Čaká vás menší problém, s najväčšou pravdepodobnosťou so susedmi. Držte sa radšej v pozadí, a skôr ako čokoľvek urobíte, presvedčte sa, že sú vaše informácie pravdivé. Mohlo by dôjsť ku konfliktu, ktorému možno ľahko predísť.

Peniaze

Financie sú veľmi dobré. Nedá sa vylúčiť ani nečakaný zisk. Nech už príde v akejkoľvek podobe, investujte ho do bývania. Ak sa vám podarilo bývanie už doriešiť, myslite na peknú dovolenku. V každom prípade vložte peniaze do trvalejších hodnôt.

Práca

V zamestnaní sa na vás valia nové povinnosti. Zvážte, či je pre vás prínosom ďalšia záťaž.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.