Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 22. týždeň (27.05. - 02.06.) pre znamenie Vodnár

Pravdepodobne ste zvládli to, čo ste si zaumienili. Vaša ctižiadosť vám bola tentoraz trochu na ťarchu. Pohnevali ste si totiž človeka, na ktorom názore vám záleží. Nebojte sa. Do konca týždňa sa to medzi vami vyjasní.

Zdravie

Planéty vás nabádajú k tomu, aby ste boli veľmi  opatrní pokiaľ ide o vaše zdravie. Pozor na úraz.

Vzťahy

Tento týždeň sa budete v kruhu rodiny cítiť výborne. Pocítite silný pocit spolupatričnosti, lásky a náklonnosti. Uvedomíte si, že jediné, na čom v živote záleží, sú vaši najbližší a rodina. I konflikt, ktorý ste mali na začiatku týždňa, nenaruší šťastie, ktoré prežívate.

Peniaze

Šťastena vám praje aj vo svete financií. Prídu k vám nečakané peniaze. Nenechajte si pokaziť radosť zbytočnými pochybnosťami, či si ich zaslúžite a užite si ich.

Práca

Neviete sa donútiť do bežného pracovného tempa. Myšlienky vám stále ubiehajú domov a tešíte sa, kedy zatvoríte za sebou dvere na pracovisku. Váš nezáujem si môžu všimnúť aj vaši nadriadení, tak si dávajte pozor. Pre tých, ktorí sú v riadiacej funkcii, počas tohto týždňa nepodpisujte žiadne dôležité zmluvy.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.