Čakajú vás zaujímavé stretnutia. Nepôjde však o milenecké vzťahy, ale ide skôr o pracovné schôdzky. Ak sa k tomu správne postavíte, môžete z toho len vyťažiť. Pozor však. Vo vašom okolí je osoba, ktorá vám závidí. A to sa týka nielen súkromného ale aj pracovného života.

Zdravie

Doľahne na vás únava, ktorá však cez víkend pominie. Ak nie, treba si posvietiť na vaše stravovanie. Ani nedeľná prechádzka na čerstvom vzduchu nič nepokazí, tak určite ju neodkladajte a nájdite si čas.

Vzťahy

Nevyhnete sa malej roztržke s partnerom. Aj keď pravda bude na vašej strane, snažte sa byť veľkorysí.  Nervozitu z konfliktu kompenzujte časom, ktorý venujete svojim deťom alebo štvornohým maznáčikom.

Peniaze

Transakcie okolo nehnuteľností sa skončia vo váš prospech. Ani pri uzatváraní iných obchodných dohôd sa nedostanete do ťažkostí.

Práca

Vďaka zaujímavým stretnutiam odhalíte vhodnú stratégiu, ktorá vás posunie ďalej. Snažte sa na svoju prácu pozrieť očami iných a hneď sa vám otvoria nové obzory. Nemali by ste však prenášať problémy s partnerom do pracovného prostredia.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom