Hotel Paradise vyhrala Nela Slováková

Hotel Paradise_Nela Slováková
Nela Slováková Foto: hotelparadise.joj.sk

BRATISLAVA 7. júla (WEBNOVINY) – Víťazkou reality šou Hotel Paradise a 50-tisíc eur sa stala Nela Slováková.

Zo semifinálového kola vzišla šestica finalistov, o ktorých osude rozhodlo SMS hlasovanie televíznych divákov.

Obyvateľa a obyvateľku raja s najväčším počtom hlasov označili za najsilnejšieho muža a ženu raja a dostali špeciálnu imunitu, prostredníctvom ktorej si mohli zvoliť svojho partnera do ďalšieho boja.

Najviac hlasov z mužov získal Viktor a bez prekvapení ďalej poslal Niki. „Ja mám svoju partnerku rád, a tak to aj ostane,“ zdôvodnil svoje rozhodnutie Viktor, ktorý s Niki tvorí pár aj v súkromnom živote.

Z trojice finalistiek najviac sympatií u divákov získala Nela a tá zase ostala verná Rockymu. „Povedala som, že do finále chcem ísť s Rockym a tak to aj ostane,“ potvrdila. Na štvrtom mieste skončil polovičný Kubánec Rocky. „Počítal som s tým a pre mňa je hlavné, že som sa dostal až do finále,“ priznal Rocky po prečítaní jeho mena.

Na treťom mieste skončila Niki a o konečnom víťazovi sa muselo rozhodnúť z dvojice Viktor a Nela. „Nohy sa mi klepú, ako keby som bola na maturite, na ktorej som nikdy nebola,“ povedala Nela tesne pred tým, ako ju vyhlásili za víťazku. O peniaze sa na rozdiel od ostatných finalistov ešte nechcela deliť. „Som strašne šťastná,“ zneli jej prvé slová po víťazstve.

Nela Slováková strávila v Hoteli Paradise všetkých 88 dní a od začiatku bola považovaná za jednu z favoritiek súťaže.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie TV JOJ