Hviezdy sa zúčastnili na svetovej premiére 24. bondovky

Spectre
Foto: SITA/AP

Londýn 26. októbra (WebNoviny.sk) – Za účasti režiséra Sama Mendesa, producentov Michaela G. Wilsona a Barbary Broccoliovej, ale aj hercov Daniela Craiga, Christopha Waltza, Léy Seydouxovej, Monicy Bellucciovej či Ralpha Fiennesa sa dnes večer uskutočnila v Londýne svetová premiéra novej, v poradí 24. oficiálnej „bondovky“ s názvom Spectre.

Na červenom koberci pred dejiskom premiéry – londýnskou Royal Albert Hall – bolo veľmi rušno, pretože tak režisér, ako aj usmiati herci a herečky v elegantných odevoch nielen pózovali fotoreportérom, ale aj rozdali niekoľko autogramov. V prominentnom publiku nechýbali ani princ William s manželkou Kate, princ Harry, ale ani spevácka legenda Shirley Basseyová, jej mladší kolega Sam Smith či futbalový internacionál z Walesu, stredopoliar Realu Madrid Gareth Bale so životnou partnerkou.

Spectre
Foto: SITA/AP

Najnovší triler o dobrodružstvách agenta 007 Jej Veličenstva Jamesa Bonda sa nakrúcal v exteriéroch v Londýne, Mexiku, Ríme, ako aj marockých mestách Tanger a Erfúd, dejiskom nakrúcania interiérorových záberov boli britské štúdiá Pinewood. Snímka príde do slovenských kín 5. novembra 2015.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Gareth Baleprinc Harryprinc WilliamSam Smith